pizzanoel
23.03.10,19:29
Ahojte,

chcem kupit pneumatiky cez tuto stránku www.gumy.eu mate s tou stránkou prosim niekto skúsenosti, vobec som tam nenasla ziadne všobecne podmienky, dodacie...a pod...Ak máte niekto skusenost prosim napiste.

ďakujem
buchač
23.03.10,18:42
Ahojte,

chcem kupit pneumatiky cez tuto stránku www.gumy.eu mate s tou stránkou prosim niekto skúsenosti, vobec som tam nenasla ziadne všobecne podmienky, dodacie...a pod...Ak máte niekto skusenost prosim napiste.

ďakujem

Možno je potrebné sa najprv zaregistrovať a až potom sa bude dať klikať ďalej . Ale takéto móresy nemám rád ...:confused:

Ja som objednával cez http://www.pneumatiky.sk/ , dodacia doba do 3 dní , priamo na adresu ....;)...už aj nahodené mám na elektrónoch , sedia jak prdel na šerblíku ...:---

Dokonca sú aj zverejnené ""Obchodné podmienky""....:rolleyes:

Na tejto stránke len klikáš a objednávaš , no problema ...:cool:
dubak138
23.03.10,19:32
Obchodné podmienky sú pod názvom Info.!!!
pizzanoel
23.03.10,19:37
Obchodné podmienky sú pod názvom Info.!!!

No to som si aj ja myslela, ale ked som sa zaregistrovala a klikla som na Info nič sa mi nezobrazi len ten vrchny panel vlavo mam vyhladavanie a vpravo mam nákupný košik a prihlasenie. Ale obchodne podmienky nevidim....:confused:
pizzanoel
23.03.10,19:46
Možno je potrebné sa najprv zaregistrovať a až potom sa bude dať klikať ďalej . Ale takéto móresy nemám rád ...:confused:

Ja som objednával cez http://www.pneumatiky.sk/ , dodacia doba do 3 dní , priamo na adresu ....;)...už aj nahodené mám na elektrónoch , sedia jak prdel na šerblíku ...:---

Dokonca sú aj zverejnené ""Obchodné podmienky""....:rolleyes:

Na tejto stránke len klikáš a objednávaš , no problema ...:cool:


Budem nad nimi uvazovat... aj ked na www.gumy.eu sa mi zda ze je lepsi vyber... len no neviem ked tam nemaju ziadne obchodne podmienky tak neviem mam pochybnost o tom ci sa na nich mozem spolahnut...

Kolko si asi platil za dopravu??

dik
pizzanoel
23.03.10,19:52
uz mi idu ti eobchodne podmienky pozerala som cez operu tam sa mi nezobrazovali ale cez mozillu mi idu.. zaujimavé :rolleyes:
pizzanoel
23.03.10,19:58
Nemozem tam najst co sa u nich plati za dopravu ( www.gumy.eu) :(

Ma tu niekto s nimi skusenosti??