Mattes
23.03.10,21:13
Dobrý deň potrebujem poradit ako založiť Súkromnu Imunologicku a alergologicku ambulanciu,podnikatelsky plán dakujem.
BXLmiami
25.03.10,17:56
Aký podnikateľský plán?Si lekár?
Mattes
25.03.10,19:17
Nie som.chcem zalozit alergologicku ambulanciu,sme male mesto a toto nam je jedine chyba.neviam ako zacat s cim.chel bi som zamestnat lekara tak,abi to sluzilo občanom a vratio sa mi to co dotoho vrazim.ak vies ako mam začat tam mi rosim porad.
buchač
25.03.10,20:38
Nie som.chcem zalozit alergologicku ambulanciu,sme male mesto a toto nam je jedine chyba.neviam ako zacat s cim.chel bi som zamestnat lekara tak,abi to sluzilo občanom a vratio sa mi to co dotoho vrazim.ak vies ako mam začat tam mi rosim porad.

....no zbohom rodina ....

Ak by sa tam tak liečilo ako Ti ide pravopis , tak to pekne pánbožko pomáhaj ...chorým ...;):rolleyes:
BXLmiami
26.03.10,08:40
Nie som.chcem zalozit alergologicku ambulanciu,sme male mesto a toto nam je jedine chyba.neviam ako zacat s cim.chel bi som zamestnat lekara tak,abi to sluzilo občanom a vratio sa mi to co dotoho vrazim.ak vies ako mam začat tam mi rosim porad.
Tak toto beriem ako dobrý vtip.
1-keby bolo dosť alergologov,nemyslíš,že by si tu ambulanciu otvorili sami?
2-Je uzavretá sieť a to,že vy nemáte alergologa neznamená,že o nejakého poistovne majú zaujem,stačí ked vo vedlajšom meste je ich 5.
3-Pokiaľ nie si Paška,tak na tom určite prerobíš.
BXLmiami
26.03.10,09:19
Uvedomila som si,že som neodpovedala.Kompletne vybavená ambulancia s bezbarierovým prístupom je prvá vec,vybavenie ambulancie je na stránkach MZ,zmluva s firmou na odvoz biologického odpadu a následne hygienická kontrola,ktorá schváli ambulanciu,čakáren,miestnosť pre personál,WC pre pacientov a pre personál,umyvadlo v každej miestnosti atd..Kompletný uvazok pre lekára a zdrav.sestru,ktorá musí byť zamestnaná na taký uvazok ako lekár.Lekár musí mať atestáciu z alergologie a imunologie už urobenú.Na tom základe schvália ambulanciu na VUC a schvália rozsah ordinačných hodín.Až potom sa môžeš obrátiť na zdravotné poistovne a dozvieš sa či majú o teba záujem alebo nie.A tiež ti určia,koľko penazí ti dajú na mesiac a to dopredu,nezávisí koľko lekár chce alebo vládze robiť.Poistovna Ti dá papier v zmysle-Objednávame si u Vás zdrav.starostlivosť za toľko a toľko korun.Veľa šťastia.
Mattes
26.03.10,20:54
Dik za radu