ika-ika
24.03.10,10:14
dobry den,
chccela by som poprosit o radu,prip.skusenost ze: davala som byt do prenajmu este v r.2008, byt si prenajala firma pre svojich zamestnancov,s tym ze mne bude chodit na ucet vyska najmu,a faktury za plyn,elektriku si budu platit oni kedze sme to prepisali na nich ( prip.preplatky,alebo nedoplatky nech si riesia medzi elektrarnou,alebo plynarnou.)Ale platba za vodu vodne,stocne sa na nich nedalo prepisat,tak sme uzatvorili dodatok,kde mali posielat peniaze na ucet spolocenstva.Toto mi ale podpisal jeden konatel firmy + peciatka.A chcem sa spytat ci je tato zmluva platna alebo nie,nakolko to neplatili a vznikol nedoplatok ktory neviem od nich dostat.A vsetky zmluvy podpisoval iba ten jeden konatel+ peciatka,druhy nemal zaujem to vybavovat.tak by som vas chcela poprosit o radu ak niekto vie,ci je to vsetko neplatne alebo nie.dakujem pekne.
profesional
27.03.10,07:01
Dolezite je ako maju upravene podpisovanie za spolocnost v spolocenskej zmluve. To, kolko konatelov a ako podpisuje za spolocnost si pozrie v obchodnom registri. Ak kona kazdy samostatne tak je to OK. Ak musia konat spolocne tak zmluva je neplatna a budu od Vas vymahat doteraz zaplatenu sumu este aj ako bezdovodne obohatenie a nehnutelnost vyuzivali zadarmo.
ika-ika
27.03.10,19:54
dakujem za odpoved,tak asi sme na tom dost blbo.... skusim to dat omrknut pravnikovi...dakujem este raz