ady23
24.03.10,11:06
Ahojte, chcela by som sa opýtať, či náhodou niekto neviete, kde v Budapešti sa presne nachádzajú čínske trhy. Mali by to byť nejaké obrovské trhy, kde čínania predavajú priamo z kontajnerov. Potrebovala by som presnú ulicu, aby som ju mohla zadať do navi...Ďakujem za odpoveď.
pizzanoel
24.03.10,10:13
:eek: Tak to ma tiež zaujíma... :confused::rolleyes:
AnikoAd
25.03.10,06:54
Je to na ulici Kobányai ut, smerom na Orczy tér.Písmeno o si dajte s dvoma dĺžnami, mne sa to nepodarilo... Sú tam trhy každý den, do 16,00.
pizzanoel
25.03.10,19:30
Je to na ulici Kobányai ut, smerom na Orczy tér.Písmeno o si dajte s dvoma dĺžnami, mne sa to nepodarilo... Sú tam trhy každý den, do 16,00.


To fakt sa tam predava priamo z kontajnera ? :confused:
Rozalka
25.03.10,20:00
Podľa toho, čo som teraz prebehla rôzne fóra na túto tému, tak prevažujú názory:
- už to nie je ono, čo bývalo
- už sú tam len handry a to "značkové"
Našla som aj info (z r. 2007), že majiteľ pozemku už nepredĺži zmluvu pre tržnicu, ktorá končí o 1,5 roka (takže niekedy koncom 2009?)
Posledné ohlasy boli z 12/2009.

Iné sa mi nepodarilo zistiť.
laurin
26.03.10,08:53
A naco chces kupovat take smejdy? Videl som zopar "znackovych" cinskych handier, ale kvalita bola horsia ako noname handry za rovnaku, alebo nizsiu cenu.
Alebo chces mat len "fajku" na obleceni? :)
pizzanoel
26.03.10,12:45
A naco chces kupovat take smejdy? Videl som zopar "znackovych" cinskych handier, ale kvalita bola horsia ako noname handry za rovnaku, alebo nizsiu cenu.
Alebo chces mat len "fajku" na obleceni? :)

Inak videla som par ludi co take znackove mali s napisom Giorgio Armani a aj znak tam bol a vyzeralo to celkom dobre...ale bolo to 100% napodobenina ale zato dobra nuz aj ja by som celkom take brala... Ja mam taky opasok G.Armani a je dobry a tiez to je len napodobenina... To by ma zaujimalo kde presne je to v Budapesti, cize by ma zaujimalo ci to je ta ista adresa ako to tu uviedli lebo toto su vraj nejake sklady... a malo by byt blizko predajna mc donaldu a a nejak tržnica...
u.erika
26.03.10,17:14
Volá sa Józsefvárosi Piac a je to na ceste Kőbanyai út, smerom na námestie "Orczy tér". Keď napíšete do Google "kínai piac Budapest", tak tam nájdete aj mapu. Je to neďaleko od žel. stanice Józsefváros, a samí čínania. A je tam trh, kde sa dá nakupovať len vo veľkom, ale asi aj taký, kde sa dá nakupovať aj po jednom. Raz som tam bola, ale už veľmi dávno, ale mám známych, ktorí tam chodia pre tovar každý týždeň. Ani poriadnu faktúru "készpénzfizetési számla" /platba v hotovosti/ nevedia poriadne vystaviť. A kvalita, no ja neviem. Keď ste už boli nakupovať v kult. dome, kde predávajú všeličo, no to je ono.
Rozalka
26.03.10,18:37
Dala som ti "nevhodné" k Trhom v Budapešti - omylom, prepáč.
pizzanoel
27.03.10,10:52
Volá sa Józsefvárosi Piac a je to na ceste Kőbanyai út, smerom na námestie "Orczy tér". Keď napíšete do Google "kínai piac Budapest", tak tam nájdete aj mapu. Je to neďaleko od žel. stanice Józsefváros, a samí čínania. A je tam trh, kde sa dá nakupovať len vo veľkom, ale asi aj taký, kde sa dá nakupovať aj po jednom. Raz som tam bola, ale už veľmi dávno, ale mám známych, ktorí tam chodia pre tovar každý týždeň. Ani poriadnu faktúru "készpénzfizetési számla" /platba v hotovosti/ nevedia poriadne vystaviť. A kvalita, no ja neviem. Keď ste už boli nakupovať v kult. dome, kde predávajú všeličo, no to je ono.

a tam maju aj take ,, značkove veci" s napismi: nike, adidas...alebo su tam len take znacky ako v simbe a podobne sekače? Pripadne nachadza sa nieco take aj na Vajnoroch? Lebo tam som take ,,značkove" nevidela ale mali tam len take ako v simbe, a bol tam nejaky skald JP cize ti co pre simbu dodavaju...ale mna by zaujimalo ci aj v Blave najdem nieco s takymi ,, znackovymi vecami".....;)
AnikoAd
28.03.10,09:49
Dá sa tam kupovat nejaké veci aj od maďarských výrovcov, ale treba velmi selektovať... To by ste sa čudovali, že 80% "butikov" v našom meste predáva veci odtial... nepreháňam, potom nám, čo predávame kvalitu, nejdú kšefty, lebo nevieme konkurovat s cenou... Daju si tie šmejdy na pekné vešiaky, vyzdobia butik v modnych farbách , ale ten smrad ich prezradí. Ja som išla na trhy zo zvedavosti po 8 rokoch, čo sa tam zmenilo, ale je to stale o tom istom, nekvalitné čínske handry/ až na tých pár kuskov od madarských vyrobcov/ , strašný smrad od myší, špina....
bertokmario
10.12.10,08:32
Poznam ludi co maju tie iste ´´znackove´´ veci aj u nas BA a za ludove ceny.Bol som v Budapesti a ak tam chcete nakupit vyhodne musite tam kupit cely balik ,po kuse je to za taku istu sumu ako u nas v obchodoch.Ak mate zaujem poslem kontakt,v tom nevidim problem (su uplne v pohode).
iizzaa123
27.05.11,10:06
ahojte, su tieto trhy aj otvorene aj v nedelu?dakujem
AnikoAd
28.05.11,11:30
Ano, trhy su aj v nedelu do 15,30. Nefunguju len počas štátnych sviatkov HU.
lulu 8
18.02.14,19:03
Ked si zadam do navigaie Kobanyai ut tak ma to dovedie na to miesto?ja som tam raz bola tak má to vobec nedoviedlo kde som chcela ist.NA PRAZDNO SOM SA VRATILA
Yang Fuck
12.11.14,16:46
Je to Mindzák út 13,Budapest.
Jarka1910
28.03.15,11:20
Prosím vás, sú trhy na Kobanyai út otvorené aj v nedelu ?Je pravda,že sa niektoré obchody presťahovali?Ďakujem.
ivka70
28.03.15,13:13
Kedze Madarsko ma od tohto roka zakon o zakaze predaja v nedelu, myslim si, ze ani trhy nebudu v nedelu v prevadzke.
Jarka1910
28.03.15,14:58
No veď prave preto sa pýtam.Viem o tom zákone,ale podľa všetkeho sa to týka obchodov od 200 m2. Tie obchodíky v tržnici nemaju taku rozlohu. Okrem toho na FB stranke trhoviska píšu ,že by malo byť otvorene (prispevky pre stranku) https://www.facebook.com/jozsefvarosipiac?fref=photo
peter2204
27.05.16,05:42
ta ulica ktora tu je pisana sa mi zda byt dobra ked som to pozeral na googlearth.len neviem stale ci je to tam este aktualne.
peter2204
27.05.16,05:43
pekny den ti prajem.je to tam stale aktualne??