hrnco
24.03.10,11:44
Ahojte, chcem sa spytat, s akou leteckou spolocnostou mate dobre skusenosti? Viete aj kde sa daju zarezervovat cenovo prijatelne letenky? Dakujem za kazdu radu.
Chobot
24.03.10,12:10
Ahojte, chcem sa spytat, s akou leteckou spolocnostou mate dobre skusenosti? Viete aj kde sa daju zarezervovat cenovo prijatelne letenky? Dakujem za kazdu radu.

Čo konkrétne potrebuješ vedieť?

Keby som mal dobré skúsenosti s Mongol Airlines a ty potrebuješ letieť na majstrovstvá sveta do Johannesburgu, tak ti moje doporučenie asi nepomôže.

Ale ohľadne ceny som mal dobrú skúsenosť s Germanwings (http://www.germanwings.com/index.en.shtml), to som ale letel do Kolína. Mali cenovo prijateľné letenky.

Ak hľadáš lacné letenky, tak spojenie aj s cenami si ľahko vyhľadáš napr. na www.pelikan.sk.
pivko
25.03.10,04:02
Ahojte, chcem sa spytat, s akou leteckou spolocnostou mate dobre skusenosti? Viete aj kde sa daju zarezervovat cenovo prijatelne letenky? Dakujem za kazdu radu.
Musíš napísať kam chceš konkrétne letieť : východ , západ, Europa atd.
Ja osobne už 6 rokov som klientomhttp://www.studentagency.sk/ - max. spokojnosť.
A s Chobotom nesúhlasím ohľadom pelikánu. Skús si dať vyhľadať konkrétny let u oboch predajcov a porovnaj ceny.
Igor 68
06.04.10,14:50
Dobrý deň prajem,
určite môžem doporučiť studentagency.sk,/veľmi výhodné ceny, dobrý a jednoduchý servis/, gotravel.sk, alebo expedia.com,/najvýhodnejšie ceny do US, amex.com, pre porovnanie cien a jednoduchú obsluhu/ a možnosť spoločne vyhľadať a rezervovať ubytovanie a auto za výhodné ceny.
Prajem dobrý výber a šťastnú cestu.
simbata
07.04.10,13:14
Len záleží kam letieť.... v rámci niektorých európskych metropol sa nám osvedčil Ryanair. v akcii sa dá kúpiť spiatočná letenka aj za 20€ aj s poplatkami. Avšak to iba s príručnou batožinou (klasický športový ruksak a plný)
My nimi lietame pre to, že za pár korún sa dá spoznať veľká časť Európy.
Takže záleží len od toho, čo očakávate a kam letíte.
niio
08.06.10,19:19
Chcem letiet do USA (bratislava/vieden - NewYork) 18teho +- 7 dni na dva tyzdne. Ako zohnat najlacnejsiu letenku? skusal som letenky.sk, pelikan.sk a vychadzaju ceny okolo 700e. Ide to este lacnejsie?
Dik
Chobot
08.06.10,20:20
Chcem letiet do USA (bratislava/vieden - NewYork) 18teho +- 7 dni na dva tyzdne. Ako zohnat najlacnejsiu letenku? skusal som letenky.sk, pelikan.sk a vychadzaju ceny okolo 700e. Ide to este lacnejsie?
Dik

Prečítaj si celú tému, do ktorej som ti presunul príspevok. Pred založením novej témy treba trošku pohľadať na porade. Veľa vecí už bolo diskutovaných.
makaveli1406
16.06.10,17:48
minuly rok som letel v auguste cez singapore airlines do NYC..tuto spolocnost mozem len doporucit, bolo to ale z frankfurtu.. finalna cena za spiatocnu letenku 7500 kc (cca 300 eur).. doporucil by som ti pozriet stranku "akcniletenky.com"
sara3
14.02.11,08:12
Dobrý deň prajem,
určite môžem doporučiť studentagency.sk,/veľmi výhodné ceny, dobrý a jednoduchý servis/, gotravel.sk, alebo expedia.com,/najvýhodnejšie ceny do US, amex.com, pre porovnanie cien a jednoduchú obsluhu/ a možnosť spoločne vyhľadať a rezervovať ubytovanie a auto za výhodné ceny.
Prajem dobrý výber a šťastnú cestu.

Vdaka za radu, velmi mi pomohla. Ja som potrebovala kupit letenku z Viedne do Vancouveru a spat. Cez pelikan, ckm a ine slovenske bola najnizsia cena 780,- eur. Tak som skusila pozriet expedia.com (expedia.ca) a rovnake ceny ma aj kayak.com. A tam som nasla rovnake lety ako mi ponukali slovenske vyhladavace, ale o 200,- eur (!!!) lacnejsie. Len neviem, ako sa to da zaplatit zo Slovenska, ked mam Visa Electron kartu k beznemu uctu a aj internet banking. Ale oni v USA a Kanade pouzivaju karty nejako inak - treba im nahlasit cislo karty a oni si to stiahnu z uctu. To je asi ina karta, vsak? Kreditna (embosovana)? Tu moju letenku nakoniec zaplatil moj brat priamo v Kanade. Ale zaujimalo by ma, ako by to islo urobit zo Slovenska. Mozno ma niekto skusenost.
BXLmiami
14.02.11,13:40
Chcem letiet do USA (bratislava/vieden - NewYork) 18teho +- 7 dni na dva tyzdne. Ako zohnat najlacnejsiu letenku? skusal som letenky.sk, pelikan.sk a vychadzaju ceny okolo 700e. Ide to este lacnejsie?
Dik
Tam mám dobré skusenosti s American & overseas travel corp.,dá sa s nimi dohodnuť slovensky a poskladaju aj nemožné,tiež v oblasti karibských ostrovov a Mexika sú dobrí.
mia017
25.12.12,00:59
Dobrý deň chcem sa spýtať, či máte niekto skúsenosti so stránkou letenky.sk? Ďakujem
ivka70
25.12.12,07:15
Dobrý deň chcem sa spýtať, či máte niekto skúsenosti so stránkou letenky.sk? Ďakujem

Mam a dobru, v podstate oproti priamemu bookovaniu letenky priamo v leteckej spolocnosti maju ceny plus 6-8 EUR, ale vybavenie bez problemov.
Treba ale citat maily, ktore posielaju (obcas sa moze stat, ze letecka spolocnost skrati termin rezervacie letenky a potom treba zaplatit okamzite, nie do 24 hodin).
Inak nikdy neboli problemy.
mia017
25.12.12,09:52
Ďakujem za radu, chcem sa ešte spýtať, či tá konečná cena, ktorú zobrazujú je naozaj konečná, lebo napr. priamo na stránkach Ryanairu vám ešte strhnu + 6 eur za prevod a platbu kartou
kuravesele
14.07.14,12:22
Máte niekto skúsenosti s pelikán.sk ohľadom akciových pobytov? zdajú sa mi až príliš lacné...? Nerada by som prišla o peniaze...Ďakujem
kuravesele
14.07.14,15:52
mna zaujímajú tie akciové pobyty napr. Egypt, Thajsko...atď...s tym či má niekto už skúsenosť? Či to aj dodržia všetko...