puklica206
24.03.10,13:00
Už dva roky sa miťahá rozvod a súd ma nie a nie rozviesť.Len si vymýšla ďalšie a ďalšie doplnenia k súdnemu pojednávaniu. Všetko potrebné som písomne doručila na súd a stále nič. Akurát čo sa mi sudkyňa vyhrážala z mobilu manžela, pretože som sa nedostavila na pojednávanie o ktorom som ani nevedela!!Na dcéru nedosávam od manžela ani cent živím ju zo smiešnych 140,- Eur na mesiac a to platím aj nájomné...Neviem kam sa mám obrátiť a na právnika nemám peniaze. Pomôžte mi prosím.:mee:
fantomka
24.03.10,12:10
skus centrum pravnej pomoci (blizsie info na stranke ministerstva spravoslivosti)
kaco11
24.03.10,12:24
elaurie
24.03.10,17:51
skus centrum pravnej pomoci (blizsie info na stranke ministerstva spravoslivosti)

http://www.legalaid.sk/
pepsikova
24.03.10,18:11
..tak toto je silná káva..ale pochybujem, že v tvojom okolí je len jedna sudkyňa a tá nemá nad sebou nejakého vyššieho sudcu..môžeš žiadať iného sudcu pre zaujatosť sudkyne, môžeš sa na ňu sťažovať, podať trestné oznámenie za vyhrážanie.....máš veľa možností, dokonca aj s vymáhaním výživného,kde je možnosť podať na chlapa trestné oznámenie za neplnenie vyživovacej povinnosti,.. ohlásiť na sociálke, že ti nedáva na dieťa peniaze a riešiť to prostredníctvom odboru starostlivosti o dieťa...dokonca máš aj možnosť žiadať si výživné manželke, pokiaľ tvoj príjem nie je postačujúci na živobytie pre teba a dieťa,táto povinnosť platí aj pre rozvedenú manželku s malým príjmom....
..očividne tu ide o priek, ktorý ti vyrába manžel, buď sa nechce rozvádzať, nechce platiť a tak sa spolčil so sudkyňou, ktorá si dovolila použiť jeho mobil na vyhrážky...avšak aj tá by si mala uvedomiť, že ani stolička sudcu dnes už nie je zabetónovaná a je možnosť spadnúť z nej..ak budeš šikovná...máš v ruke tromf proti nej...