LUkvetka
24.03.10,14:33
Dobrý den,
som tu po prvý raz. Potrebujem poradit. V roku 2009 sme dostali príkaz na zacatie exekúcie zamestnanca. Následne sme zacali zrážať zo mzdy. Po pár mesiacoch si zamestnanec zvyšnú sumu uhradil sám v hotovosti. Ako sa mám zbaviť záväzku voči exekútorovi? Akou predkontáiou? Potrebujem zvyšnú sumu zlikvidovať, ale neviem si radi. Dopredu ďakujem :)
mkatka
24.03.10,13:44
Dobrý den,
som tu po prvý raz. Potrebujem poradit. V roku 2009 sme dostali príkaz na zacatie exekúcie zamestnanca. Následne sme zacali zrážať zo mzdy. Po pár mesiacoch si zamestnanec zvyšnú sumu uhradil sám v hotovosti. Ako sa mám zbaviť záväzku voči exekútorovi? Akou predkontáiou? Potrebujem zvyšnú sumu zlikvidovať, ale neviem si radi. Dopredu ďakujem :)
Ak máš list od exekútora, že exekúcia je už bezpredmetná z dôvodu úhrady pohľadávky, tak zrazenú a zadržanú mzdu zamestnancovi musíš vrátiť.
LUkvetka
25.03.10,05:25
Ale zamestnanec uhradil uz len zostatkovu cenu. Celková suma bola 950 eur, stiahli sme mu 250 a zvysok 700 eur si uhradil sam. Ale ako to mam zuctovat a zlikvidovat zo zavazkou? Iba mam prepisat sumu, ktora mu mala byt stahovana z povodnych 950 na 250 eur? Pls nemozem ukoncit kontrolu, este toto mi treba zauctovat.
Dakujem