ruddon
24.03.10,15:21
zdravim, pri instalacii noveho jazyka vo viste mi napise:dosiahol sa celkovy pocet jazykov povolenych v tomto pocitaci, co s tym? potrebujem nainstalovat anginu, pretoze, niektore programi mi nefunguju v slovencine- dakujem za radu.

vista home premium, SP 2.
pistik71
26.03.10,07:09
Vista ale je anglicka, slovencina je len implementovana. Skus ist do Ovladacich panelov - Zmena Jazyka rozhrania a pre Jazyk rozhrania vybrat z rozbalovacej ponuky English. A ak mas nahodou vela jazykov, tak v tom istom okne najdes aj tlacidlo Nainstalovat alebo odinstalovat jazyky...
ruddon
06.04.10,16:56
nefunguje mi to takto- vie niekto este poradit? dikes
sfinks
06.04.10,19:22
Nejak nerozumiem tvojej reci ... co vlstne chces a naco ... Vsak to ze mas slovencinu v systeme ako ti zmeni ze tam das anglinu alebo chces zmenit len klavesnicu? vsak ked to bude ako si myslis pod anglickou verziou fungovat tak aj pod slovenskou musi ...
ruddon
07.04.10,20:50
no pre toto potrebujem docasne anglinu do visty:The current language is supported by the Device Driver Installation Wizard. Contact the vendor that providet your this package. slovencina je nepodporovana jazykova verzia pre dany program, vsak len pri instalaci ovladacov potrebujem anglinu, potom spät na slovencinu a program funguje.
Flinstone
08.04.10,03:37
no pre toto potrebujem docasne anglinu do visty:The current language is supported by the Device Driver Installation Wizard. Contact the vendor that providet your this package. slovencina je nepodporovana jazykova verzia pre dany program, vsak len pri instalaci ovladacov potrebujem anglinu, potom spät na slovencinu a program funguje.
ak program nepozná slovenčinu, nainštaluje sa v angličtine, a to aj vtedy keby počítač hovoril po hebrejsky.
scorp
08.04.10,10:42
Mno.. Existuje vistalizator (treba googlit, lebo sa uz nepamatam). Je to soft a ten presne urobi to, co treba. Napr. na slovenskej viste prifari anglictinu. Kde sa to vyuzije? napr HP tlaciarne (Officejet typ K) nemaju pochopenie pre slovencinu a treba ich instalovat v anglictine. Pre win XP to bolo jednoduche, ale pre vistu je to jeden zo sposobov. Ak niekto pozna iny, budem rad....
ruddon
08.04.10,17:01
ak program nepozná slovenčinu, nainštaluje sa v angličtine, a to aj vtedy keby počítač hovoril po hebrejsky.

v tomto sa mylis- lebo je to tak ako som to opisal, problem je vsak ze nemozem tam dat anglinu z vistalatora- vid hore,
Vlado40
08.04.10,17:14
Máš Vista Home Premium.
Sada Multilingual User Interface Pack , zmena jazyka je dostupná iba pre verzie Vista Ultimate a Windows Vista Enterprise.
ruddon
08.04.10,18:36
Máš Vista Home Premium.
Sada Multilingual User Interface Pack , zmena jazyka je dostupná iba pre verzie Vista Ultimate a Windows Vista Enterprise.
vistalator mi zmenil jazyk - no po preinstalovani uz vypisuje spominanu hlasku a nefunguje to
Vlado40
08.04.10,18:53
Vistu nepoznám , nepoznám ani ten Vistalator , ale verím že sú rôzne verzie toho Vistalatora , tak skús inú verziu.
scorp
09.04.10,06:30
Vistalizaror mi zmenil jazyk. Daco si urobil inak ako treba. Bohuzial nepamatem postup, bolo to uz ... davnejsie. Asi by som postup zopakoval, resp. ako bolo spominane inu verziu.