dilla
25.03.10,00:02
Ahojte,
mam eshop s hodinkami, šperkami a oblečením
Momentalne vyberam kde zverejnovat reklamu.

Chcel by som uverejnit tovar v nejakom porovnavaci cien, ktory ma dobry rating a vysoku navstevnost. Cena nie je rozhodujuci faktor.
Rad by som vyuzil iba jeden porovnavac.
Ktory mi odporucate?

Asi som rozhodnuty pre najnakup a preco? Vela ponuk konkurencie ( vysoke ceny ) a dobra google pozicia

Aky by ste odporucili Vy?

Mimochodom by som sa rad spytal, ako to to robite s facebook reklamou v uctovnictve.
Kde sa daju vypytat resp. zohnat faktury?


Dakujem za rady
padro
25.03.10,05:06
mne sa velmi dobre spolupracuje s pricemania.sk, navstevnici ktoiy pridu odtial sa priemerne zdrzia 13 minut na webe co je najdlhsie zo vsetkych.
Dantess
25.03.10,06:39
Ahojte,
mam eshop s hodinkami, šperkami a oblečením
Momentalne vyberam kde zverejnovat reklamu.

Chcel by som uverejnit tovar v nejakom porovnavaci cien, ktory ma dobry rating a vysoku navstevnost. Cena nie je rozhodujuci faktor.
Rad by som vyuzil iba jeden porovnavac.
Ktory mi odporucate?

Asi som rozhodnuty pre najnakup a preco? Vela ponuk konkurencie ( vysoke ceny ) a dobra google pozicia

Aky by ste odporucili Vy?

Mimochodom by som sa rad spytal, ako to to robite s facebook reklamou v uctovnictve.
Kde sa daju vypytat resp. zohnat faktury?


Dakujem za rady
Môžem sa opýtať, že prečo nedáš svoj shop do viacerých porovnávačov cien, len do 1 ? Ja ešte poznám heureku a ja využívam tú (ako zákazník)
padro
25.03.10,09:11
samozrejme treba sa registrovat vsade, ... ale tam su sluzby navyse napr banery, uprednostnenie atd a to su sluzby za ktore sa uz plati, predpokladam ze myslel to.
dilla
25.03.10,13:49
no v prvom rade ma odradila cena nahodenie toho xml feedu
spoločnostou ktorá sa mi stará o eshop cca 150 euro / feed
a každý porovnávač má iný feed
tak preto
neviem ktorý si mám vybrať s danými produktami, ktoré predávam
padro
25.03.10,16:59
no v prvom rade ma odradila cena nahodenie toho xml feedu
spoločnostou ktorá sa mi stará o eshop cca 150 euro / feed
a každý porovnávač má iný feed
tak preto
neviem ktorý si mám vybrať s danými produktami, ktoré predávam


maju sice kazdy iny ale je to podobne, ja som si dal spravit taky uni feed a pouzivam ho vsade, a funguje to.
Vladimir Stofanik
10.09.10,19:51
Pouzite e-kio.sk, je zadarmo a nie je potrebny ziadny feed. E-kio.sk ma vlastneho internetoveho robota, ktory vyberie z Vasho e-shopu vsetky produkty.
headz
13.09.10,17:30
Nic v zlom proti Vasmu dodavatelovi, ale 150 eur/feed je premrstena cena.
Vladimir Stofanik
14.09.10,04:36
Vytvorit feed nad existujucou databazou produktov je otazka 5-10min. 150E za 10min by som chcel aj ja zarobit :-). Ak mate zaujem ozvite sa, spravim to za mensi honorar (0903160050).
MARKOUT
16.06.11,14:03
V súčasnosti je ich veľa. Dávam do pozornosti Porovnávač cien (http://www.cheaper.sk), ktorý je zadarmo.
camozzi
16.06.11,14:24
V súčasnosti je ich veľa. Dávam do pozornosti Porovnávač cien (http://www.cheaper.sk), ktorý je zadarmo.
Ten porovnavac patri tebe? Neposobi velmi seriozne, skor pofiderne - ziadne udaje o prevadzkovatelovi. Automaticky odobera data z viacerych velkych eshopov. Pytal sa niekto tych shopov ci moze byt do katalogu zaradene? Dufam, ze sa tam jedneho dna nenajdem... :rolleyes:
padro
16.06.11,14:57
MARKOUT si robis srandu nie?
peter007
15.07.11,15:14
Svoj eshop mozete zadarmo pridat aj do porovnávača cien www.MojeObchody.sk