S21
11.10.05,11:12
Ahojte, chcela by som si kúpiť tento rok nové lyžiarky, tie staré čo mám sú už fakt staré a nemoderné :D. Lenže načo mám dávať pri kúpe pozor? A ktorú značku máte vyskúšanú, overenú?
sway
11.10.05,09:40
Ja neviem akú mám značku, ale mne sa osvedčili na jednu klipsu - zateplené :D ohromná informácia, čo?, ale pripájam sa k téme:

Nemáte niekto na predaj výbavu (lyže,boty,palice) pre dieťa 135 cm vysoké, noha č. 35 . (výborne lyžuje) zn: kvalita!!!
ODKÚPIM - bo tiež vyrastie - tak posuňte nepotrebné.....
************************************************

ide sezóna.........:p ;)
Hlinkovx
11.10.05,10:21
Gabi..a periny už máš....aby si mohla do mäkkého padať?! :p:p
S21
11.10.05,10:24
no ja by som aj možno mala, lebo svoje idem predať a nové idem kúpiť :D, ja som od KE a musela by som pozrieť, aké vysoké sú tie moje lyže, moja výška nejakých 158 - 155, lyže sú určite nižšie, sú carvingové, či ako sa to píše :D
lyžiarky sú červené a ak si dobre pamätám tak dvojklipsové
S21
11.10.05,10:25
Gabi..a periny už máš....aby si mohla do mäkkého padať?! :p:p
Silvi si rob srandu, minulý rok som periny nepotrebovala :D tak snáď ani tento rok nebudem potrebovať :D, aj ked som jeden tvrdý pád absolvovala :D:D:D
brm
11.10.05,10:31
ja mám zbytočné bežky zn.tuším Germina...a boty k tomu č.6
bepo
11.10.05,10:36
ja mám zbytočné bežky zn.tuším Germina...a boty k tomu č.6Tak to sa to dieťa zaraduje keď miesto lyžovania bude celú sezónu behať na bežkách ;)
sway
11.10.05,10:49
Tak to sa to dieťa zaraduje keď miesto lyžovania bude celú sezónu behať na bežkách ;)
...to hej :) :) !!!
sway
11.10.05,10:51
no ja by som aj možno mala, lebo svoje idem predať a nové idem kúpiť :D, ja som od KE a musela by som pozrieť, aké vysoké sú tie moje lyže, moja výška nejakých 158 - 155, lyže sú určite nižšie, sú carvingové, či ako sa to píše :D
lyžiarky sú červené a ak si dobre pamätám tak dvojklipsové
Tak nakukni na ne - odmeraj výšku, a pozri číslo topánky, možno sa dohodneme...čakám ;)

a čože sa nám zmenšuješ???:D
S21
11.10.05,11:09
hmm pri synátorovi mám dojem že sa zmenšujem :D:D:D
ALLL
11.10.05,11:27
Ahojte, chcela by som si kúpiť tento rok nové lyžiarky, tie staré čo mám sú už fakt staré a nemoderné :D. Lenže načo mám dávať pri kúpe pozor? A ktorú značku máte vyskúšanú, overenú?
Ahoj,
co mozem poradit-treba si kupovat lyziarky radsej v znackovom obchode,a tam poradia velmi dobre.Nekupovat uz pouzivane...Nova lyziarka sa vytvaruje presne na tvoju nohu,tak je lepsie ju nepoziciavat.Skusat skor na tenku ponozku-alebo na taku,co budes v nej lyzovat-su take speci.Zasadne koli bezpecnosti kupovat lyziarku na 4 klipsne!!!A potom co sa tyka funkcii-su rozne-to uz podla ceny.V dnesnej dobe je tych lyziarok dost na vyber...Najpouzivanejsie znacky:Rossignol,Atomic,Fischer,....ja osobne mam Technicy, a som spokojna.
brm
11.10.05,12:36
ja mám zbytočné bežky zn.tuším Germina...a boty k tomu č.6a mám aj prebytočný dámsky bicykel...takmer nepoužitý...:D
Hlinkovx
11.10.05,12:50
Brmko...mám dojem, že sa zbavuješ kompletnej športovej výbavy....riadiš sa asi heslom...športom k trvalej invalidite :D:D:D
jess
11.10.05,12:56
treba si kupovat lyziarky radsej v znackovom obchode,a tam poradia velmi dobre.Nekupovat uz pouzivane...Nova lyziarka sa vytvaruje presne na tvoju nohu,tak je lepsie ju nepoziciavat.Skusat skor na tenku ponozku-alebo na taku,co budes v nej lyzovat-su take speci.Zasadne koli bezpecnosti kupovat lyziarku na 4 klipsne!!!A potom co sa tyka funkcii-su rozne-to uz podla ceny.V dnesnej dobe je tych lyziarok dost na vyber...Najpouzivanejsie znacky:Rossignol,Atomic,Fischer,....ja osobne mam Technicy, a som spokojna. S týmto plne súhlasím...treba rozhodne kúpiť nové lyžiarky a 4 klipsňové, kvoli tomu, že lepšie fixujú nohu...áno vytvarujú sa presne na nohu lyžiara .....treba ju vyskúšať, mala by byť akurát (max +0,5cm)....tebe Gabi už noha rásť nebude takže, lyžiarky sa musia úplne zapnúť a v podrepe a predklone (lebo v takej pozícii lyžuješ) treba skúšať, či ťa tlačia alebo nie


ALLL, aj ja mám Technic a som s nimi veľmi spokojná, akoby boli ušité na moju nohu :), len toho snehu by mohlo byť v našich končinách viac :D:D:D
tonkat
11.10.05,13:19
Aj ja potvrdzujem Technic, sú ohromné. Mala som problém si kúpiť lyžiarky na moju nohu, lebo mám nejaké kostičky "naviac" alebo sú vypuklejšie. V každých lyžiarkach mi to odrelo nohu až do krvi. Už som vzdala lyžovanie. No a po 20 rokoch som náhodou natrafila na túto značku - kamoška mi ich požičala na jeden deň a ja som pri lyžovaní necítila žiadnu bolesť. Okamžite som si ich kúpila - nové - a lyžujem v nich už 3. rok =maximálna spokojnosť.
ALLL
11.10.05,13:35
[ALLL, aj ja mám Technic a som s nimi veľmi spokojná, akoby boli ušité na moju nohu :), len toho snehu by mohlo byť v našich končinách viac :D:D:D[/QUOTE]No neviem v akych koncinach byvas, ale u nas na krajnom vychode je celkom dost-teda ak je dobra zima:D ....
S21
12.10.05,03:33
S týmto plne súhlasím...treba rozhodne kúpiť nové lyžiarky a 4 klipsňové, kvoli tomu, že lepšie fixujú nohu...áno vytvarujú sa presne na nohu lyžiara .....treba ju vyskúšať, mala by byť akurát (max +0,5cm)....tebe Gabi už noha rásť nebude takže, lyžiarky sa musia úplne zapnúť a v podrepe a predklone (lebo v takej pozícii lyžuješ) treba skúšať, či ťa tlačia alebo nie

Dáši veď o to ide, ja chcem kúpiť nové, len už som vskúšala asi 10 kúskov rôznych značiek a stále mám pocit, akoby mi boli veľké alebo malé, dokonca z toho istého čísla. Moja noha no neviem ako sa tomu nadáva v rôznych číslovaniach, ale je 4 - 4,5. Skúšala som čísla 25, niektoré akoby ma tlačili, niektoré boli veľké :eek:
vladan
12.10.05,04:37
Brmko...mám dojem, že sa zbavuješ kompletnej športovej výbavy....riadiš sa asi heslom...športom k trvalej invalidite :D:D:D
Silvi, Karkul už pomaly balí, a asi sa jej do nového hniezda nie všetko zmestí ... veď tam chce aj mačky :p
Hlinkovx
12.10.05,04:46
Silvi, Karkul už pomaly balí, a asi sa jej do nového hniezda nie všetko zmestí ... veď tam chce aj mačky :p
Vladi...ja som myslela..že do väčšieho ide:D:D: ...ale je fakt , že mačky na bicykli a s lyžiarkami asi ťažko budú trénovať :D:D:D
brm
12.10.05,04:52
Brmko...mám dojem, že sa zbavuješ kompletnej športovej výbavy....riadiš sa asi heslom...športom k trvalej invalidite :D:D:Dk tej invalidite mi stačili štyri roky juda v mladosti
Hlinkovx
12.10.05,05:10
vidíš, vidíš;)........čo sa za mladi naučíš....na "starosť" nevieš, čo s tým :D:D:D
Vladi...musíme si dávať pozor...aby sme nevyfasovali riadnu :D:D:D
jess
12.10.05,05:12
Dáši veď o to ide, ja chcem kúpiť nové, len už som vskúšala asi 10 kúskov rôznych značiek a stále mám pocit, akoby mi boli veľké alebo malé, dokonca z toho istého čísla. Moja noha no neviem ako sa tomu nadáva v rôznych číslovaniach, ale je 4 - 4,5. Skúšala som čísla 25, niektoré akoby ma tlačili, niektoré boli veľké :eek:
veď to, že treba vyskúšať viaceré a na číslovanie moc nedávaj...každý výrobca ho má totiž iné :o...lyžiarky by ťa nemali tlačiť, hlavne na šírku a ešte ....vyrábajú sa v ženskom a v pánskom prevedení (je tam iný "strih")