Lucida
25.03.10,12:21
Ahojte!

Viete mi niekto vysvetliť pojem §69 ods. 1 písm. c).
Teba to pri takejto výpovedi nejako dokladovať alebo dokazovať?
Ako sa taká výpoveď doručuje a čo vsetko sa dalej môže diať?


Dakujem pekne!
Chobot
25.03.10,11:51
Ahojte!

Viete mi niekto vysvetliť pojem §69 ods. 1 písm. c).
Teba to pri takejto výpovedi nejako dokladovať alebo dokazovať?
Ako sa taká výpoveď doručuje a čo vsetko sa dalej môže diať?


Dakujem pekne!

Myslíš toto:

(1) Zamestnanec môže pracovný pomer okamžite skončiť, ak

a) ...
c) je bezprostredne ohrozený jeho život alebo zdravie.

Pre to platia rovnaké podmienky ako pre iné okamžité skončenie. Okamžité skončenie musí byť písomné a doručené druhej strane. Účinky z takéhoto oznámenia nastávajú okamžikom doručenia.

Zákon nepredpisuje, ako to treba dokazovať. Ak to chceš použiť, tak ale musíš mať relevantne preukázané, že je ohrozené tvoje zdravie alebo život, nestačí len mať ten "blbý pocit". Čo ak zamestnávateľ napadne takéto skončenie ako neplatné na súde - ako to potom preukážeš?
Lucida
27.03.10,07:55
A ak budem mat potvrdenie od lekara ze sa mi zvysil krvny tlak a nikdy som s nim problemy nemala alebo bolesti hlavy alebo nieco take?
Ako je to relevantne preukazane, ked to netreba preukazovat?

Neviem ako sa odtial vymotat aby som dala zamestnavatelovi priucku splusneho spravania sa k zamestnancom.
Chobot
28.03.10,00:06
A ak budem mat potvrdenie od lekara ze sa mi zvysil krvny tlak a nikdy som s nim problemy nemala alebo bolesti hlavy alebo nieco take?
Ako je to relevantne preukazane, ked to netreba preukazovat?

Neviem ako sa odtial vymotat aby som dala zamestnavatelovi priucku splusneho spravania sa k zamestnancom.

To nie je bezprostredné ohrozenie zdravia alebo života.

Daj si normálnu výpoveď a zhruba za 2 mesiace si preč. Niekedy zvyknú ľudia počas VD aj ochorieť a maródiť.
Lucida
01.04.10,12:51
To nie je bezprostredné ohrozenie zdravia alebo života.

Daj si normálnu výpoveď a zhruba za 2 mesiace si preč. Niekedy zvyknú ľudia počas VD aj ochorieť a maródiť.

VD sa predlžuje o dobu strávenu na PN.
Chobot
01.04.10,14:14
VD sa predlžuje o dobu strávenu na PN.

Ale len keď dá výpoveď zamestnávateľ. A nie je to klasické predĺženie, ale PP skončí v posledný deň PN, ak je tento neskorší, ako posledný deň riadnej VD.

Príklad:

Výpoveď doručená 25.3.
VD začne plynúť 1.4. a mala by trvať do 31.5. Zamestnanec ale ochorie 20.4. a bude chorý do 15.6. PP tak skončí 15.6.

Keby ochorel 20.4. a PN by skončila 15.5., tak PP skončí normálne 31.5.
Lucida
01.04.10,19:16
a kedy sa povazuje vypoved za dorucenu?
a kedy zacina plynut vypovedna doba? odkedy mam ist na PN ak chcem byt zamestnana aby ma zamestnavatel nevysachoval?
Chobot
01.04.10,22:21
a kedy sa povazuje vypoved za dorucenu?

Vtedy, keď sa doručí druhej strane. Takže napr. ak ti ju osobne odovzdajú na pracovisku, doma, na ulici a ty potvrdíš prevzatie, alebo odovzdanie potvrdia svedkovia. Ak sa doručuje poštou, tak dňom prevzatia zásielky. Ak si ju neprevezmeš, tak uplynutím úschovnej lehoty.


a kedy zacina plynut vypovedna doba? odkedy mam ist na PN ak chcem byt zamestnana aby ma zamestnavatel nevysachoval?

Výpovedná doba začína plynúť od prvého dňa mesiaca nasledujúceho po dni doručenia.

Na PN máš ísť keď si chorá, nie keď chceš špekulovať. PN ti aj tak nepomôže, nanajvýš oddiališ deň skončenia PP. Finančne si ale nič nepomôžeš.

A čo myslíš tým "nevyšachoval"??