bettylou
25.03.10,11:51
Pri sťahovani adobe reader, mi bolo ponuknuté čeknutie registrov. Programom registry booster. Vyšlo po skenovaní že PC má kopec chýb :eek: Tak som si to šla čeknúť cleanerom, tam mi tiež ponuklo novu verziu a niekde na stranke som omylom stiahla registry reviver a ten mi tiež oskenoval PC a oznámil, že zdravie mojeho kompu je zlé?:eek::eek::confused:
To ale mám ESSEt 4, spyware terminator, spustený rezidenčný štít aj cc.
Tak nerozumiem. Tie dva RB uniblue a reg reviver sú platené programy. Je nejaká alternatíva free programu? Alebo je to len reklamný trik ako vylákať peniaze z užívateľov. VĎaka za odpovede:cool:
salvosko
25.03.10,11:44
Stiahni si CCleaner a nechaj to prebehnut nim, je free a funkcny.
Tie veci co mas nemaju s registry nic spolocne.
Osveta:
Ludkovia nespustajte ponukane veci z internetu, drviva vacsina narobi viac skody ako osohu, radsej sa predtym opytajte tu.
misoft
25.03.10,17:05
bettylou
Nie je vhodné "bezmyšlienkovite" odklikávať odkazy na stránke. Pokiaľ si chcela len Adobe Reader, tak bolo potrebné stiahnuť len to a ostatné ignorovať. Takto si si do PC nasunula množstvo spyware, adware a malware - teda smetia, ktoré nepomôže, len (viac-menej) uškodí a otravuje.
Niekde to na Porade sa o tom aj diskutovalo, prehľadaj a prečítaj si niečo o tom. salvosko ti podal dobrú radu!


BTW: Pokiaľ sťahuješ nejaký sofware, ktorý používaš, sťahuj len z oficiálnych stránok (často majú aj FREE verzie), alebo z dôveryhodných stránok.
zamestnankyna
25.03.10,17:24
Používam okrem Ccleaneru ešte Wise registry cleaner Free, Glary utilities a Advanced system care Free.
salvosko
25.03.10,17:49
CCleaner viac krat za sebou ... este dodam.
A k tomu stahovaniu:
Adobe reader sa predsa stahuje JEDINE z http://www.adobe.com lebo:
1. je to 100% virus free
2. je tam najnovsia verzia ale aj vsetky starsie
3. su tam vsetky jazykove mutacie
A to plati pre kazdy soft, ostatne hostingy sa len prizivuju robia zle.
Berte to ako radu, pisem to v dobrom, ja tiez na mojej stranke davam linky na original stranky aj ked by tie veci mohol dat priamo na moju stranku ale je to neseriozne.
Aj ked takto budem mat menej platiacich zakaznikov ...
Vlado40
25.03.10,18:13
Včera som sa snažil dať do funkčného stavu PC , do ktorého možno pri takom rýchlom klikaní na vyskakujúce ponuky bol do PC nainštalovaný program Windows security 100% ochrana vašho PC.
Program s ikonkami aké má windows.To jediné bolo to čo bolo spoločné s windows.Po inštalácií už bolo PC neovládateľné.Zaujímavé je , že tam bol funkčný NOD.
Skopíroval som niektoré dáta , nie z prostredia toho windows a čistá inštalácia windows , aby som zbytočne nestrácal čas.

Takže naozaj čo Vám netreba nesťahujte.
zamestnankyna
25.03.10,19:04
A keď už teda Adobe, tak potom radšej Foxit Reader (http://downloads.zoznam.sk/program/foxit-pdf-reader_65). Malý ale rýchly.
salvosko
25.03.10,19:21
A keď už teda Adobe, tak potom radšej Foxit Reader (http://downloads.zoznam.sk/program/foxit-pdf-reader_65). Malý ale rýchly.
Jo ale bohuzial nevie vsetko ... pokial si pamatam tak ma problemy s elektronickym podpisom a podobne. Ale moze byt pre nenarocneho uzivatela a hlavne na slabsom kompe.
bettylou
27.03.10,17:51
Stiahni si CCleaner a nechaj to prebehnut nim, je free a funkcny.
Tie veci co mas nemaju s registry nic spolocne.
Osveta:
Ludkovia nespustajte ponukane veci z internetu, drviva vacsina narobi viac skody ako osohu, radsej sa predtym opytajte tu.

ano, ale ja cc C CLEaner mam
bettylou
27.03.10,17:55
dakujem vsetkym.neviem presne odkial som ho stiahla, klikla som prve co mi dal google. bol tam nejaký free scan for windows errors, tak asi to. uz si dam pozor
PotPalo
28.03.10,21:45
Jo ale bohuzial nevie vsetko ... pokial si pamatam tak ma problemy s elektronickym podpisom a podobne. Ale moze byt pre nenarocneho uzivatela a hlavne na slabsom kompe.

Neviem, ale Foxit je tuším len pre Windows XP a novšie, na slabšom kompe, kde je aj slabší OS (napríklad Windows 98 alebo ME), tam nepôjde. Tam sa dá použiť jedine Acrobat Reader verzia 6 alebo staršia.