jued
11.10.05,13:03
Máme zamestnanca , ktorému sa v priebehu roka zmenil pracovný pomer polovičný pracovný úväzok. Jedná sa mi o to , že ako je to s dovolenkou, lebo do doby ako sa mu pracovný pomer zmenil na polovičný pracovný úväzok nemal vyčerpanú alikvotnú časť dovolenky t.j. 8 hod. dovolenky. Keď mu dám teraz čerpanie dovolenky tak program mi vypočíta dovolenku , ale už len za 4 hod. Je to v poriadku, alebo má zamestnanec právo na preplatenie uvedenej nevyčerpanej 8 hod. dovolenky. Ak áno ako to mám správne spraviť v mzdách MRP programu?
Olinka
12.12.05,12:56
Zamestnanec má právo už len na 4 hod.
KON-EKON
13.12.05,08:45
Myslím si, že tých 8 hodín sa mu nedá odškriepiť, má na to právo. Vyplýva to z prac. pomeru, ktorý bol pred zmenou na 1/2 prac. úväzok. Preto 4 hodiny je dovolenka a tie zvyšné 4 hod. preplatiť, aby sa nenarušil program a aby bol aj zamestnanec spokojný. Pri prechode na 1/2 prac. úväzok sa to malo zapísať do zmeny, že nemá vyčerpanú al.časť dovolenky a takto to tam uviesť, že sa mu tie 4 hodiny preplatia, alebo mať od neho podpísaný súhlas, že si nenárokuje na 8 hod., ale už len na 4 hodiny z toho jedného dňa dovolenky.