WaldemarLR
25.03.10,18:42
Hľadám zdrojové kódy na program čo automaticky vypĺňa web formuláre. Ak niekto pozná nejakú stránku kde by som také kódy našiel nech mi napíše pls. Alebo ak máte niekto skúsenosťi s tím tak sa mi ozvyte. Ďakujem
Fero11
25.03.10,17:59
zeby mlady spamer ??
Sa chces niekomu pomstit ??
sfinks
27.03.10,06:08
vsak si take neico nakod ... mas formular predsa ... a do neho si dokod nahodne generovanie uhdajov ;)
WaldemarLR
06.04.10,14:13
no spamovat nechcem...
to mam pracicku do skoly a mam spravit nastroj ktory bude automaticky naplnovat web formulare (hromadne, cize vela rovnakych poloziek....meno---k nemu udaje, 2.meno--k nemu udaje,......) a udaje ma tahat z databazy alebo nejakeho suboru (moze byt aj excel)
..ak mate teda nejake rady tak sem s nimi pls ;)
sfinks
06.04.10,15:12
no spamovat nechcem...
to mam pracicku do skoly a mam spravit nastroj ktory bude automaticky naplnovat web formulare (hromadne, cize vela rovnakych poloziek....meno---k nemu udaje, 2.meno--k nemu udaje,......) a udaje ma tahat z databazy alebo nejakeho suboru (moze byt aj excel)
..ak mate teda nejake rady tak sem s nimi pls ;)

Nuz kedze je to praca do skoly, tak bude lepsie ked si to sam spravis, na tom sa najlepsie naucis a zas to nieje zlozite vsak to je par cyklov len .. z citanim zo subora a zapisom ...
WaldemarLR
06.04.10,15:56
ved ja nechcem po tebe aby si mi to nakodil...chcem len poradit ako postupovat a tak...ako tahat z databazy ci excel suboru, ako analyzovat web formular a ako automaticky potom vyplnit analyzovany tvar formulara
akumulator
06.04.10,21:26
ved ja nechcem po tebe aby si mi to nakodil...chcem len poradit ako postupovat a tak...ako tahat z databazy ci excel suboru, ako analyzovat web formular a ako automaticky potom vyplnit analyzovany tvar formulara
Napríklad odkaz tento: Autofill Forms (https://addons.mozilla.org/sk/firefox/addon/4775)
Eventuálne toto google vyhľadanie: google search web+forms+automatic (http://www.google.com/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=web+forms+automatic):)
TomasHC
07.04.10,06:44
ved ja nechcem po tebe aby si mi to nakodil...chcem len poradit ako postupovat a tak...ako tahat z databazy ci excel suboru, ako analyzovat web formular a ako automaticky potom vyplnit analyzovany tvar formulara

A aka databaza? Oracle? SQL? MySQL? Postgre?
A aky jazyk? C##? PHP? ASP?

:confused:
WaldemarLR
09.04.10,06:12
no aj v Oracle...ale dobre by bolo hlavne z excel suboru...no a nakodene skor v jave
TomasHC
09.04.10,06:42
Excel pouziva uzavretny format XLS, ktory vie precitat len Microsoft. Mozes teda pouzit jedine CSV (comma separated values). A kedze chces Javu, tak s tym nepomozem. Nemyslel si inak nahodou JavaScript? To su totiz dve DOST odlisne veci.