alencek
25.03.10,21:58
Dobrý deň,
má prosím niekto skúsenosti s používaním PYCNOGENOL-u a DERMAX-u?
A z kozmetiky je to BOTOCEUTICAL a tónovací krém z BIODERMY SPF50+.
Ďakujem za Vaše názory.
zalobaba
26.03.10,09:32
Dobrý deň,
má prosím niekto skúsenosti s používaním PYCNOGENOL-u a DERMAX-u?
A z kozmetiky je to BOTOCEUTICAL a tónovací krém z BIODERMY SPF50+.
Ďakujem za Vaše názory.
mám skúsenosť iba s BOTOCEUTICAL - neúčinné, u mňa skončil v koši..... :o)
neva19
28.03.10,12:55
Ja som istý čas užívala Bio - PYCNOGENOL. Využívala som 3x 90 tabletiek, ale bohužial žiadny účinok, žiadnu zmenu ani najmešiu som nevidela.
mareko
28.03.10,14:35
mám skúsenosť iba s BOTOCEUTICAL - neúčinné, u mňa skončil v koši..... :o)
U mňa síce v koši neskončil, ale zrkadielko mlčalo, ako zarezané ;)
korcka
28.03.10,19:44
Za akým účelom používaš túto kombináciu? Je to všetko, alebo ešte niečo používaš na tvár?
alencek
28.03.10,20:35
DERMAX: pleť, vlasy nechty, kožný maz - proti masteniu vlasov
BIO-PYCNOGENOL: antioxidant, lifting v tabletkách, proti vráskam, má vyhladzovať pleť, protizápal.účinky, vraj 20x účinnejší ako C a 50x účinn.ako E...
To naozaj BOTOCEUTICAL a napr. aj COLLAGENCEUTICAL nemajú žiadne účinky? Veď nie sú vôbec "lacné"!
mareko
29.03.10,19:34
DERMAX: pleť, vlasy nechty, kožný maz - proti masteniu vlasov
BIO-PYCNOGENOL: antioxidant, lifting v tabletkách, proti vráskam, má vyhladzovať pleť, protizápal.účinky, vraj 20x účinnejší ako C a 50x účinn.ako E...
To naozaj BOTOCEUTICAL a napr. aj COLLAGENCEUTICAL nemajú žiadne účinky? Veď nie sú vôbec "lacné"!
Veď to bude asi ten pravý dôvod. Asi žiadna z nás doposiaľ neinvestovala do takej dlhej liečby /kúry/, aby zrkadielko prehovorilo.....
korcka
31.03.10,18:26
DERMAX: pleť, vlasy nechty, kožný maz - proti masteniu vlasov
BIO-PYCNOGENOL: antioxidant, lifting v tabletkách, proti vráskam, má vyhladzovať pleť, protizápal.účinky, vraj 20x účinnejší ako C a 50x účinn.ako E...
To naozaj BOTOCEUTICAL a napr. aj COLLAGENCEUTICAL nemajú žiadne účinky? Veď nie sú vôbec "lacné"!

Nejdeš na to zle, ale chýba tomu základ. Podľa popisu predpokladám, že máš mastnejšie vlasy a asi aj pokožku. Pokiaľ sa na nej prejavuje akné alebo pupáky a chceš to riešiť do hĺbky, treba sa pozrieť na to, ako sa stravuješ, aký máš pitný režim. Ak ti to stačí riešiť kozmeticky, ok. Úprava stravy rieši aj vlasy, ale tie ovplyvní aj vhodne zvolený šampón. Čo sa týka pleti, nepíšeš nič o čistení a odenných a nočných krémoch, ktoré sú základom starostlivosti a pomáhajú zbaviť sa každodenných nečistôt, pri každom type pleti pomôžu udržať potrebnú hydratáciu a pri tvojej mastnejšej (?) ju dať do rovnováhy. Už samotné tieto kroky ti pomôžu, aby tvoja pleť vyzerala zdravšie, mladšie, hladšie, pričom vhodne zvolená kozmetika už obsahuje antioxidanty, kolagénové a iné ďalšie zložky. Následne uvidíš, ktoré partie vrások je potrebné ešte riešiť. Venujem sa kozmetike, ak si to potrebuješ viac rozdiskutovať, ohlás sa na môj email, dúfam, že sa k nemu vieš dopracovať.