bianchetka
26.03.10,08:48
Ahojte,

nemate niekto skusenost alebo odporucanie s kovovym domcekom na náradie Arrow ED1012? Rozmyslame nad kupou a nikde som nenasla recenziu.... dakujem.
plastikár
26.03.10,17:20
Ahoj, ja som vlani v lete postavil podobný. Arrow len s inými rozmermi.
Dôležité je pri skladaní postupovať presne podľa pracovného postupu !!!
Je to výrobok ( aspoň podľa nápisu na obale z USA) no postup je presný a v slovenčine. S kvalitou som spokojný. Pri montáži musia byť min. 2 osoby. (pri rozmeroch ED 1012 radšej 3 ) A hlavne mať pevnú základňu. Nakoľko obvodový rám treba ukotviť. ( priskrutkovať o podlahu) ALE AŽ KEĎ JE VŠETKO POSTAVENÉ !!! Ak by ste mali nejaké ďalšie otázky rád odpoviem. Ja som s tým spokojný, záleží, na aký účel to plánujete využívať.
bianchetka
31.03.10,08:09
Dakujem, super ...... my chceme pouzit betonovy podklad a pouzitie bude iba na záhradne náradie: hrable, lopaty....furiky prip. zahradny nabytok. Este raz dakujem za pomoc a urcite sa budeme drzat tvojich rad v pripade problemu sa ozveme :) ahoj...
plastikár
31.03.10,17:33
OK!
Ak je vo Vašej blízkosti predajňa 8aunax , tam by to mohli mať poskladané. Aj ked najmenší rozmer. Ale je to podobné. Aspoň ja, v NR som si to isiel poobzerať. Ale postup v balení je dobre napísaný.
Ahoj.