Sused
26.03.10,09:00
Zdravim,
kupil som si od cestovnej kancelarie letny pobyt pri mori s odletom z Kosic. Teraz som dostal od CK list, ze pre danu destinaciu zrusili odlety z Kosic a bud mozem letiet z Bratislavy alebo si vybrat nahradny pobyt. Po zvazeni moznosti chcem predsa len ostat pri povodnej destinacii. Mam narok na zaplatenie cesty (alebo jej casti) z Kosic do Bratislavy a spat ? Dakujem za rady.
Chobot
26.03.10,08:36
Zdravim,
kupil som si od cestovnej kancelarie letny pobyt pri mori s odletom z Kosic. Teraz som dostal od CK list, ze pre danu destinaciu zrusili odlety z Kosic a bud mozem letiet z Bratislavy alebo si vybrat nahradny pobyt. Po zvazeni moznosti chcem predsa len ostat pri povodnej destinacii. Mam narok na zaplatenie cesty (alebo jej casti) z Kosic do Bratislavy a spat ? Dakujem za rady.

Podľa mňa nie. Ani na Košické letisko si nemal zabezpečenú dopravu. Cesta na dovolenku začína na letisku, odkiaľ sa odlieta, je na zákazníkovi, aby sa dostavil na letisko.

To, že zmenili miesto odletu neovplyvnila CK, oni ti ponúkli možnosť náhradnej dovolenky.
laurin
26.03.10,08:51
Ale sak sa spytaj, za to nic nedas, maximalne Ti ponuknu moznost dopravy na letisko, ci uz gratis alebo za poplatok...