emula1
26.03.10,10:29
ahojte,

chcem sa poradit co vsetko je potrebne tlacit k uct. zavierke. Doteraz som mala mensie firmy, tak to som tlacila vsetko, vratane celej hlavnej knihy - anal. aj synt. evidencie, uct. dennik po mesiacoch. Teraz mam ale firmu, kde je dost velky pocet zapisov, len hlavna kniha ma 190 stran, tak sa chcem poradit, co je ozaj nutne, aby som zbytocne netlacila hrbu papierov navyse.

dakujem
Rozalaia
26.03.10,11:21
Ja by som radila vytlacit MINimalne hlavnu knihu pred zdanenim a po zdaneni. Vsetky ostatne zostavy zvyknem poukladat ako pdf-ka alebo txt-cka a napalim im to na CD, ktore prilozim k uct. zavierke - v pripade potreby si vyberu potom zostavu, ktoru potrebuju a vytlacia podla zelania danovej kontroly.
monikago
29.03.10,08:39
ja tlacim hlavnu knihu, vykaz ziskov a strat, suvahu, zoznam prijatych a vystavenych faktur, zoznam majetku, zoznam zamestnancov, rocne mzdove vykazy a tiez to napalujem na CD, ale uz sa nam stalo, ze CD sa nedalo otvorit, pisalo, ze je poskodene, takze odvtedy radsej tlacievam toho vzdy viac :-)
emula1
29.03.10,09:08
hm. ja som tiez doteraz tlacila toto vsetko, ale teraz mi to vyzera, ze ked to vytlacim, bude toho plny sanon
no ale asi to tak radsej urobim, obetujem papier a toner, radssej nech to je na poriadku
ekopo
29.03.10,09:16
dajte si to do PDF v PC aj na CD a vytlačte v prípade potreby...ušetríte si papier, toner...