smachotka
26.03.10,17:47
Ahojte
Vypisujem tlacivo na danovy urad a pomylila som sa. Môzem to bielitkom prejst a opravit to alebo mam zacat vypisovat nove tlacivo?
jacekova
26.03.10,16:59
Ahojte
Vypisujem tlacivo na danovy urad a pomylila som sa. Môzem to bielitkom prejst a opravit to alebo mam zacat vypisovat nove tlacivo?


jednoznačne vypísať nové tlačivo!
Timka1
26.03.10,16:59
Ahojte
Vypisujem tlacivo na danovy urad a pomylila som sa. Môzem to bielitkom prejst a opravit to alebo mam zacat vypisovat nove tlacivo?

radšej by som vyplnila nové DP, aj na stránke drsr sa dá vyplňovať a keď sa pomýliš opravíš
aj súčtové riadky ti zráta
IVEB
26.03.10,17:01
V žiadnom prípade sa nesmie použiť bielitko. Ja keď vidím v práci ako sa snažia takto riešiť opravy naši zamestnanci až ma ide roztrhať od zlosti. Opravy sa robia preškrtnutím a uvedením správneho napr. čísla s podpisom toho kto to opravil, ale pri daňovom priznaní by som určite ho radšej prepísala.
smachotka
26.03.10,17:02
momentalne na stranke danoveho uradu nejde vytlacit potvrdenie o podani danoveho typu A. Dakujem idem to radcej prepisat
paťuška
26.03.10,17:12
Mimochodom pri zmýlení sa pri vypisovaní DP na DÚ pracovníčky DÚ mali k dispozícii korektor - bielítko pre podávajúcich priznania na opravu údajov. Keby mali pre každú opravu vypisovať nové tlačivo, tak by nestačili tlačiarne tlačiť tlačivá.
A čo chudák naše lesy.......