stiavnicanka
27.03.10,09:10
Ahoj! Neviem či som sa trafila do témy, ak nie, prepáčte. Zo Štatistického úradu SR mi prišiel ročný výkaz o FO. Chcela by som ho vyplniť na PC a poslať na mail. Ale tlačivo na uvedenej stránke je vo formáte do ktorého sa nedá vpisovať, alebo to len neviem. Ako si s tým poradiť. Dík. / statistic.sk a tlačivo je ROČ 3-01.
Lenka1979
27.03.10,08:48
Ahoj! Neviem či som sa trafila do témy, ak nie, prepáčte. Zo Štatistického úradu SR mi prišiel ročný výkaz o FO. Chcela by som ho vyplniť na PC a poslať na mail. Ale tlačivo na uvedenej stránke je vo formáte do ktorého sa nedá vpisovať, alebo to len neviem. Ako si s tým poradiť. Dík. / statistic.sk a tlačivo je ROČ 3-01.

Nedá sa tam vpisovať,musíš si pozrieť rubriku, kde je elektron.zber údajov

zo str. portal.statictics.sk

Stránka obsahuje schválené štatistické formuláre krátkodobých a dlhodobých štatistických zisťovaní zahrnutých do Programu štátnych štatistických zisťovaní. Vystavené štatistické formuláre slúžia na informáciu o sledovaných ukazovateľoch v schválenom štatistickom zisťovaní. Nedajú sa použiť na elektronický zber údajov. Ak má spravodajská jednotka záujem o elektronický zber údajov, potrebné informácie nájde v rubrike Elektronický zber údajov.
stiavnicanka
27.03.10,12:55
Ďakujem za radu.Zatiaľ sa mi nepodarilo vôbec načítať stránku, možno majú nejakú poruchu. Skúsim neskôr. Ešte razďakujem