Linda-s
27.03.10,14:15
Neviete niekto co je priconou toho:
1. ze po zapnuti pocitaca, hned ako startuje system (ked nabiehaju tie zelene svetielka) mi pocitac zamrzne, svetielka sa zastavia... a neda sa s nim nic urobit, len natvrdo ho vypnut a potom zapnut. Nerobi to stale, tak v priemere 3x do mesiaca pri dennom pouzivani. Proste ma take obdobia - niekedy aj dva tyzdne normalne ide a potom zas to urobi...
2. co moze byt ked sa hned po zapnuti pc na obrazovke zobrazi okienko Error loading winbys32.rom a pod tym je: zadany modul sa nepodarilo najst.
sfinks
27.03.10,14:55
Ta hlaska bude spojena najpravdepodobnejsi s nejakym Trojanom co mas alebo si mala v kompe a ostali ti po nom nejake zostatky ... nieco mas nastavene aby sa ti po startee spustilo a nenaslo ti nejaky modul tak napise ze nenaslo .. kukni sa o mas po spusteni nastavene a tam to najdes urcite ze sa ti neico takeho spusta ... a ohladom toho startovania .. skus troska precistit si PC povysavat poutirat aj grafiku aj procak a celu bednu :)
Linda-s
27.03.10,16:33
dik, kde presne najdem to co sa spusta? /vista/ neviem, som mimo technickych veci trosku... :)
sfinks
27.03.10,16:54
Nuz az pises ako pises ze si mimo z tych technickych veci ... takze aj ked najdes co sa ti pusta tak ti to nepomoze lebo nebudes vediet co to je a aby sisi nahoou neico nevypla co budes potreovat
tu je link na jeden softik co ja pouzivam ... .http://leteckaposta.cz/912667382
kukni si hlavne HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\Startup
HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
v tom to najdes asi vsetko co sa ti po starte pusta :)
cez registre ti ani nejdem pisat ako na to :)
zamestnankyna
27.03.10,16:55
Štart- Spustiť- napíš "msconfig"- OK- Startup
Linda-s
27.03.10,21:05
Dakujem za rady, error sa odstranil :) aj bedna je povysavana, inak pri tom vysavani sme zistili ze graficka karta nebola dobre "vsadena" na miesto. uvidime, ci to bude este mrznut, dufam ze nie. :)
sfinks
27.03.10,21:48
Tak som rad ze sa to vyriesilo :)
expeert
01.04.10,05:38
Občas môže byť chyba aj v tom, ak máš skoro plný systémový disk (tam kde máš nainštalovaný windows, väčšinou "c") aspoň mne to vtedy robilo a počítač nabiehal strašne dlho. Potom som tam pár nepotrebných vecí premazal a šlapalo to v pohode ;)
Satyrius
01.04.10,07:31
Ta hlaska bude spojena najpravdepodobnejsi s nejakym Trojanom co mas alebo si mala v kompe a ostali ti po nom nejake zostatky ... nieco mas nastavene aby sa ti po startee spustilo a nenaslo ti nejaky modul tak napise ze nenaslo .. kukni sa o mas po spusteni nastavene a tam to najdes urcite ze sa ti neico takeho spusta ... a ohladom toho startovania .. skus troska precistit si PC povysavat poutirat aj grafiku aj procak a celu bednu :)

s tym vysavanim pomaly....pocul som o pripade ked upratovacka povysavala kom a nacucla aj tie male switche z dosky :-))))
sfinks
01.04.10,18:21
s tym vysavanim pomaly....pocul som o pripade ked upratovacka povysavala kom a nacucla aj tie male switche z dosky :-))))
Heh, switche to asi neboli ... tiesu priletovane o dosku ale viem co myslis ;) aj ked to nerozumeim vacsinou to drzi a ma mto sam problem dat dole ked potrebujem prehodit ...