IvetaH
27.03.10,18:29
Dobrý večer,
urobila som PU za celý rok 2009 a teraz keď to kontrolujem, zistila som, že mám zaúčtovaný došlý dobropis na 900 €, ale nemám žiadnu inú došlú faktúru.
Prosím vás, môžem to tak nechať, alebo mu vyhodiť ten dobropis?
liba2
27.03.10,19:20
Dobrý večer,
urobila som PU za celý rok 2009 a teraz keď to kontrolujem, zistila som, že mám zaúčtovaný došlý dobropis na 900 €, ale nemám žiadnu inú došlú faktúru.
Prosím vás, môžem to tak nechať, alebo mu vyhodiť ten dobropis?ani nechať tak, ani vyhodiť - ale pýtať k tomu faktúru.
A peniaze došli ? ak došli, tak určite nejde o žiadny omyl.
IvetaH
28.03.10,05:15
To by bolo reálne v priebehu roka, papiere za celý rok doniesol v pondelok, v piatok som to mala všetko hotové a v sobotu kontrolujem. V pondelok mám v pláne odovzdať DP. Obávam sa, že faktúru mi nestihne doručiť v slušnom termíne. Preto som zvažovala, čo s tým, aby som sa povečer 31.3.2010 nemusela stresovať.
liba2
28.03.10,07:37
To by bolo reálne v priebehu roka, papiere za celý rok doniesol v pondelok, v piatok som to mala všetko hotové a v sobotu kontrolujem. V pondelok mám v pláne odovzdať DP. Obávam sa, že faktúru mi nestihne doručiť v slušnom termíne. Preto som zvažovala, čo s tým, aby som sa povečer 31.3.2010 nemusela stresovať.
Veď máme telefony aj scanery ;). Zavolaj mu, daj mu úlohu pohľadať FA, nech ti ju pošle oskenovanú a originál ti dá aj neskôr. Nečakaj do 31-ho.