zk24
28.03.10,10:35
Ahojte,

chcem sa spýtať, či máte vyrobenú pečiatku s formou na predkontaciu, neviem ako to presne nazvat - ale na kazdu prijatu a vysavenu fakturu treba napisat predkontaciu, a sumy.... takze peciatka, ktora mi vytlaci tu formu...

Ak ano, da sa take priamo kupit, alebo je to robene "na mieru".Viete odporucit firmu v Bratislave? Alebo aj ako sa to presne vola :D a mozno vygooglim aj sama

dakujem.
liba2
28.03.10,09:01
Treba priniesť vzor - nákres aj s textom - ako si tú pečiatku predstavuješ, resp. potrebuješ. Urobia
zk24
28.03.10,09:03
Aha, takze neexistuju take uz urobene? ked je to taka bezna vec. Len ciste orientacne nevies kolko to moze stat? fakt ciste orientacne....

dakujem.
liba2
28.03.10,09:19
Aha, takze neexistuju take uz urobene? ked je to taka bezna vec. Len ciste orientacne nevies kolko to moze stat? fakt ciste orientacne....

dakujem.No neviem, nepamätám sa, pečiatku používam už niekoľko rokov. Ale určite ti nepomôže v tejto chvíli orientačná cena, lebo bude závisieť od toho, aká náročná bude tvoja požiadavka na výrobu.
Už sa tu na porade o tom písalo (o forme tej pečiatky), skús vyhľadať.
Ja používam len jednoduchú tabuľku : MD DAL Suma. A má 3 riadky na zápisy. Dátum a podpis pripíšem k pečiatke.
Ale tiež závisí aj od tvojho účtovného programu, možno by stačilo vytlačiť papierik a prišiť/prilepiť k dokladu.
Porozmýšľaj o tom ešte........ a ďakujem za ocenenie :)
Rozalka
28.03.10,12:37
My máme samonamáčacie, dosť veľké 73 mm * 35 mm, po množstevnej zľave 5 ks párov = cca 1000 Sk (2008).
Prikladám, možno ťa budú inšpirovať.
Možno sa ti bude zdať, že sú tam niektoré informácie navyše, používame ich aj pre JÚ.
zk24
28.03.10,16:07
No neviem, nepamätám sa, pečiatku používam už niekoľko rokov. Ale určite ti nepomôže v tejto chvíli orientačná cena, lebo bude závisieť od toho, aká náročná bude tvoja požiadavka na výrobu.
Už sa tu na porade o tom písalo (o forme tej pečiatky), skús vyhľadať.
Ja používam len jednoduchú tabuľku : MD DAL Suma. A má 3 riadky na zápisy. Dátum a podpis pripíšem k pečiatke.
Ale tiež závisí aj od tvojho účtovného programu, možno by stačilo vytlačiť papierik a prišiť/prilepiť k dokladu.
Porozmýšľaj o tom ešte........ a ďakujem za ocenenie :)

No prave to prilepovanie, respektive spinkovaine papierikov na fakturu mam uz plne zuby... bud nemam spinky alebo lepidlo :D a ked to davam na to iste miesto faktury tak mam potom dvakrat tak tucny sanon... Rozhodla som sa ze zainvestujem a dam si toto spravit...

Dakujem za rady :cool:
zk24
28.03.10,16:09
My máme samonamáčacie, dosť veľké 73 mm * 35 mm, po množstevnej zľave 5 ks párov = cca 1000 Sk (2008).
Prikladám, možno ťa budú inšpirovať.
Možno sa ti bude zdať, že sú tam niektoré informácie navyše, používame ich aj pre JÚ.

Super, dakujem, aj ten xls pomoze, len trosku upravim :cool: