Martinsson
28.03.10,10:44
Dobry den,

som zamestnanec a popri zamestnani mam nejake mensie prijmy na dohodu o pracovnej cinnosti.

DP si robim sam. Mam potvrdenie od obach zamestnavatelov.

Vyplnam tlacivo typu B. Je to tak? Tykaju sa ma v tomto pripade nejake pausalne vydavky, ktore si mozem od pocitat? Na to pravdepodobne potrebujem aj nejake doklady. S tymto nemam skusenosti.

Dakujem
Tweety
28.03.10,08:45
Dobry den,

som zamestnanec a popri zamestnani mam nejake mensie prijmy na dohodu o pracovnej cinnosti.

DP si robim sam. Mam potvrdenie od obach zamestnavatelov.

Vyplnam tlacivo typu B. Je to tak? NIe, týka sa Ťa A. Tykaju sa ma v tomto pripade nejake pausalne vydavky, ktore si mozem od pocitat? Na to pravdepodobne potrebujem aj nejake doklady. S tymto nemam skusenosti. Nie.

Dakujem
Odpovede v texte.
Xanti
28.03.10,08:45
Dobry den,

som zamestnanec a popri zamestnani mam nejake mensie prijmy na dohodu o pracovnej cinnosti.

DP si robim sam. Mam potvrdenie od obach zamestnavatelov.

Vyplnam tlacivo typu B. Je to tak? Tykaju sa ma v tomto pripade nejake pausalne vydavky, ktore si mozem od pocitat? Na to pravdepodobne potrebujem aj nejake doklady. S tymto nemam skusenosti.

Dakujem
Nie vyplnuješ DP typ A, a nemáš nárok na žiadne paušalne výdavky.

Ty máš pracovný pomer a dohodu. Paušalne výdavky si uplatní živnostník, sprostredkovateľ alebo nájomca bytu a aj oni robia DP typ B.
Martinsson
28.03.10,08:48
este dodatok...

mam dve potvdernia o prijmoch fyzickej osoby zo zavislej cinnosti... z dohody a od zamestnavatela
Tweety
28.03.10,08:49
este dodatok...

mam dve potvdernia o prijmoch fyzickej osoby zo zavislej cinnosti... z dohody a od zamestnavatela
To sú všetko príjmy zo závislej činnosti.
Timka1
28.03.10,08:49
este dodatok...

mam dve potvdernia o prijmoch fyzickej osoby zo zavislej cinnosti... z dohody a od zamestnavatela

obidve potvrdenia zrátaš a celkovú sumu vypisuješ do DP typ A
Martinsson
28.03.10,08:49
Uf ok dakujem :)