vava5
28.03.10,12:49
Zdravím poraďáci.
Potrebovala by som poradiť s pripojením mobilu k PC.
Mám Samsung j700 a k tomu cd s programom Samsung PC studio 3.
Keď som nainštalovala program aj ovládače, tak sa mi dá mobil spojiť s PC len ako veľkokapacitné zariadenie, ale nedá sa mi spojiť s programom.
V mobile som si prepla nastavenie spojenia s PC (sú tam možnosti 1. spojiť s PC studio a 2. veľkokapacitné zariadenie), ale aj tak mi program nevie vyhľadať mobil a pripojiť ho k programu.
Program som inštalovala s originál CD, ktoré bolo pripojené a nešlo to.
Potom som ho odinštalovala a nainštalovala som program stiahnutý z internetu zo stránky výrobcu a nešlo to tiež.
Nevie mi niekto, prosím, poradiť či niekde robím chybu a čo s tým.
Obrázky, videá a hudba sa dajú spravovať v PC cez to veľkokapacitné zariadenie, ale chcela by som si ukladať aj kontakty a to sa mi už nedá.
Vďaka.
sfinks
28.03.10,11:44
Nemam presne ten program co ty, ale podla mna ked mas pripojit mobil spusti si ten program niekde v tom programe musis nastavit aby ti pripojilo mobil a na mobile musis sptlacit 1 ked je pripojeny teda ked sa pyta ak osa ma spojit ten mobil ... ine ma nenapada kde by mohol byt problem
Vlado40
28.03.10,11:46
V PC by mal byť nainštalovaný aj USB ovládač k telefónu.Tak ho skús nainštalovať, ak si ho ešte nenainštalovala.Skús v tom programe kliknúť na súbor - pripojenie - USB.

http://www.samsung.com/cz/support/download/supportDown.do?group=mobiln%C3%ADtelefony&type=mobiln%C3%ADtelefony&subtype=mobiln%C3%ADtelefony&model_nm=SGH-J700&disp_nm=J700&language=&cate_type=all&dType=D&mType=SW&vType=&prd_ia_cd=01010100&model_cd=&menu=download
sfinks
28.03.10,11:54
No ak oona tvrdi ked naistlaovala Vsetko z CD tak predpokaldam ze aj oto naistalovala, ale mas pravdu tam moze byt ten hacik schovany preco to nejde ... ale potom uzivatel nespecifikoval presne co istaloval ... nevadi :)
vava5
28.03.10,18:08
Ľudia, dík za odpovede, ale napísala som, že som všetko nainštalovala - teda program aj ovládače. Keby som nemala ovládač, tak mi predsa nepripojí mobil ako veľkokapacitné zariadenie!?
Sfinks - v programe som zadala pripojiť mobil cez usb, ale nič sa nestalo - stále píše nepripojený.
Vlado40
28.03.10,18:26
Mám Samsung D900 , nenainštaloval som žiadný ovládač , ako veľkokapacitné zariadenie cez USB mi ho pripojí bez problémov, je to ako klasika USB zariadenie.Ten program nepoužívam.Mám WIN7 .Tvoj OS je aký ?
sfinks
28.03.10,18:28
Na to aby ti pripojilo mobil ako velkokapacitne zariadenie nepotrebujes mat naistalovany nejaky program ... ten program s ovladacmi funguje prave na to aby ti system nasiel ten telefon ako telefon a zobrazil vsekto z neho ... ale teraz sa ten telefon tvari ak oUSB kluc