vladopt
29.03.10,07:14
Zdravím, no hádam som to správne zaradil do kategórie, , ale k veci teda...

Chcel by som vedieť od tých čo už majú zámer za sebou a prešli aj komisiou čo im to schválila, že aký čas sa čaká na peniaze od štátu čo dostanete po schválení, potrebujem si to nejako časovo naplánovať a chcel by som vedieť aká je tá doba kým prídu peniaze.

Ďakujem...
Timka1
29.03.10,05:26
Zdravím, no hádam som to správne zaradil do kategórie, , ale k veci teda...

Chcel by som vedieť od tých čo už majú zámer za sebou a prešli aj komisiou čo im to schválila, že aký čas sa čaká na peniaze od štátu čo dostanete po schválení, potrebujem si to nejako časovo naplánovať a chcel by som vedieť aká je tá doba kým prídu peniaze.

Ďakujem...


na niektorých úradoch práce dostali do 30 dní od podpísania dohody s úradom práce

ale na niektorých úradoch práce dostávajú peniažky 30 dní od dodania kópie kartičky DIČ na úrad práce, mala som už taký prípad
vladopt
29.03.10,06:55
no vysvetli mi akej dohody, bo ja neviem ako to úplne presne funguje, či tá dohoda sa hneď podpisuje po schválení zámeru komisiou?či ako to je?
a ešte otázka...
keď mi schvália zámer musím mať už živnosť alebo môžem ju založiť až potom, keď mi zámer schvália?
s.r.o.
29.03.10,15:45
zivnost pri schvalovani nemusis mat az potom to staci dokladovat upsvar no co sa tika tych penazi je to tak ako pise ta doticna dneska som akurat podpisoval tu dohodu a tam nam vraveli ze este jednu ziadost bude treba dat na to aby si dostal peniaze a to podavas vtedy ked zacnes podnikat od toho datumu co si si napisal v podnikatelskom zamere tak ze vyzera to tak ze nakoniec clovek caka na tie peniaze 2mesiace a nie jeden ako oni to tvrdia to ma tak dneska vytocilo ze az ,pretoze ja uz budem onedlho musiet majitelovi zaplatit za prenajom a to mi nikto neuhradi pridem zbytocne o 20000sk