Gabculik
29.03.10,16:51
Dobry den
dopredu dakujem za vasu pomoc :)
Hladam uz dlhsie nejaky priestor na usporiadanie 17. narodenin v bratislave a zial sa mi este nic vhodne nepodarilo najst. Nemate nejaky tip? Hudbu,jedlo,pitie by sme si zabezpecili sami,potrebujeme iba priestor a samozrejme za co najnizsiu cenu..pripadne nejaku chatu,alebo nieco take
este raz dakujem ;)
Gapo
29.03.10,15:09
Nika
29.03.10,17:03
pasuliatko
29.03.10,17:11
vyskúšali ste nejaký kulturák?
katarina.j
29.03.10,18:25
chyba mi tu zakladny udaj-v ktorej časti BA to ma byt?
Gabculik
29.03.10,20:13
nezalezi na tom v ktorej casti BA,hlavne aby to bolo co najvyhodnejsie :)
lavanda
06.04.10,09:34
http://www.obedovat.sk/bratislava/Restauracia_621_Pod_dubom Majú salónik pre váš počet ľudí, dobre varia a ceny sú primerané.
pasuliatko
06.04.10,18:25
nezalezi na tom v ktorej casti BA,hlavne aby to bolo co najvyhodnejsie :)

na čo sa potom pýtaš kde by si niečo take našiel keď nepovieš, v ktorej časti BA sa to má konať? potom to nemá zmysel nie? keď ti má niekto poradiť tak by si mal povedať, kde to bude... darmo ti niekto z petržalky bude hovoriť o tom ake sú tam ceny keď si napr. z devínskej. nie?
Oliwa
07.04.10,11:24
nezalezi na tom v ktorej casti BA,hlavne aby to bolo co najvyhodnejsie :)

A čo tak piknik v prírode?
Výhody: finančne nenáročné, zdraviu a peňaženkám prospešné, originálne
Pre 17-násť ročných obzvlášť vhodné - odlákať ich zo zafajčených kaviarní, hlučných diskoték či od počítačových obrazoviek. Termín možno prispôsobiť počasiu - netreba objednávať salónik. :---
Nezabudnúť na veľké vrece na odpadky a ohorky z cigariet v tráve. :(
Príjemnú oslavu. :)
Lenka*1
07.04.10,11:32
A čo tak piknik v prírode?
Výhody: finančne nenáročné, zdraviu a peňaženkám prospešné, originálne
Pre 17-násť ročných obzvlášť vhodné - odlákať ich zo zafajčených kaviarní, hlučných diskoték či od počítačových obrazoviek. Termín možno prispôsobiť počasiu.
Nezabudnúť na veľké vrece na odpadky a ohorky z cigariet v tráve. :(
Príjemnú oslavu. :)

suhlasim :) piknik, opekacka, grilovacka... ved do podnikov sa este nachodiite ajajaj...
michal365
30.08.18,23:01
ahoj, my sme robili narodeniny na lodi vedla riverparku. Pressburg restaurant sa to vola. https://pressburgrestaurant.sk velka spokojnost.