fachman
29.03.10,18:58
Dnes na Jojke som počul-videl,že ASI cigáni rúbali v lese,polícia povedala že škoda nevznikla lebo stromi ostali v lese,asi sa policajt mýlil a uvažoval by som nad jeho funkciou,ak sa nemýlim tak v rodinnom dome pred pílením stromov musím žiadať povelenie úrady,mali ich aj cigáni?Či nič sa nedeje.A ak chcem stavať dom,a páči sa mi nieviem čí pozemok,bude ma majiteľ aj cez úrady vyhaňať? Po vzore ako zaberajú pôdu cigáni,by som mal mať pokoj.Buď sa mýlim a prosím opravte ma,alebo žijeme v ...A bojíme sa únie,tak nech si ich berú,alebo štát nech to rieši.Kam to vedie?
Silvernola
29.03.10,17:18
Odporúčam túto tému radšej zrušiť. Jedným dôvodom by mohlo byť aj to, že by zabrala všetko miesto na PORADE.:):D:cool::mee:
220870
29.03.10,18:07
Neslušne sa porade nepatrí a slušné nič na chamraďi nepoznám.
Julian
29.03.10,18:18
Únia ich brať nebude, ale všimni si, že pri cigánskych osadách sa hrdo tyčia tabule s hviezdičkami EU (divím sa, že ešte neskončili v zberniach). Takže asi tak sa to bude riešiť- ostanú tu.
misoft
30.03.10,18:35
pri cigánskych osadách sa hrdo tyčia tabule s hviezdičkami EU
V zberniach neskončia, značia totiž "sme európske hviezdy, na nás ani štát nemá (páky)".
sarasara
30.03.10,22:23
Ak sa vám nepáči teraz, čo poviete za dvadsať rokov?
mpca
30.03.10,23:23
fachman po policajt sa nemýlil.... Nestal sa trestný čin... To povedal policajt a nie že nevznikla škoda.... "Hospodárska" škoda zrúbaného 1ks stromu je v tom lese cca 10-20€... Takže je to stále priestupok.. Okrem toho samozrejme že každý kto chce vyrúbať strom musí žiadať na to povolenie. Povolenie sa žiada iba od určitej hrúbky (priemeru) kmeňa stromu (myslím 22cm).
Cigáňi veľmi dobre vedia že čo a ako treba,,, Netvárme sa že my (gadžovia) sme taký hlúpy a myslíme si že cigan je....
Stačí sa pozrieť na tie "getá" rozpadnuté búdy z ktorých sa valí akýsi čudesný dym ale na streche aspoň jeden satelit... Čítať možno nevedia možno ani písať nevedia ale "antidiskriminačný" zákon poznajú lepšie ako bibliu...
A to že "zneužívajú" sociálny systém nášho spoločného štátu to je vec láskavého premiéra že mu nevadí najväčšia čierna diera v štátnom rozpočte.. Alebo možno to je úmysel.......................