marian7231
30.03.10,06:03
Dobry den chcel by som sa spytat otec je plny invalidny dochodca exekutor mu zablokoval ucet je bez prijmu nema na inzulin atd. ma na to pravo exekutor
Mgr.Shrek
30.03.10,09:21
Dobry den chcel by som sa spytat otec je plny invalidny dochodca exekutor mu zablokoval ucet je bez prijmu nema na inzulin atd. ma na to pravo exekutor

Áno má na to exekútor právo.

Navrhujem Vám o najskôr sa s ním kontaktovať a požiadať ho spísanie Dohody o postupnom splácaní pohľadávky. Tomuto sú exekútori celkom prístupní. Keď podpíšete, požiadajte ho o odblokovanie účtu, kvôli zdravotným problémom.

Neviem, aká veľká je tá suma, ale pamätajte, že ak nebudete platiť podľa zmluvy, exekútor Vám znova blokne účet a už Vám ho neodblokuje.
Držím Vám palce.
JM1968
24.09.10,15:23
Áno má na to exekútor právo.

Navrhujem Vám o najskôr sa s ním kontaktovať a požiadať ho spísanie Dohody o postupnom splácaní pohľadávky. Tomuto sú exekútori celkom prístupní. Keď podpíšete, požiadajte ho o odblokovanie účtu, kvôli zdravotným problémom.

Neviem, aká veľká je tá suma, ale pamätajte, že ak nebudete platiť podľa zmluvy, exekútor Vám znova blokne účet a už Vám ho neodblokuje.
Držím Vám palce.

Zdravím, prosím pomáham s riešením dôchodkyni, ktorej takto zablovali účet v júli, vedela si vybrať len tú jednorázovú čiastku, odvtedy nič, nemá už ani na lieky, exekútor žiada okamžitú úhradu celej sumy. Kam sa má obrátiť, žije sama. Ďakujem
paaataaa
27.09.10,17:35
tak nech si otec da posielat invalidku na tvoj ucet..a samozrejme treba s adohodnut s exekutorom na splatkovom kalendari, ak to pojde :)....poznam exekutorov, ktorym staci posielat 30 eur mesacne..aj ked dlh je dakych 1000 eur :)