sfinks
31.03.10,00:58
Ahojte,
chcem sa infomormovat u tych co maju na Gmail vytvorene konto, ci nemate niekedy problem, pri pomalsom pripojeni s nacitanim stranky, pri prihlasovani (niekedy aj 5 minut nacitava gmail, aj ked moje pripojenie je min 50KB/s )
Pripadne, ine problemy napr. niekedy robi problem poslat mail, alebo chat sa vypne - disconnect aj ked mam rychlejsie pripojenie(100Mb/s).
Pozuvam prehliadace ako su Safari, Opera, Firefox, Chrome, IE ked nastane problem s prihlasenim do chranky, tak skusim vsetky prehliadace, ci to nieje problem v nom a nie je, kazdy jeden prehliadac. Pripadne nieekedy mam problem so zobrazenim obrazkov v picassa albumoch od google, jedine v IE mi to ide aj pri rychlejsom pripojeni.
Mate taketo problemy aj vy, ci jenom ja som ten vyvoleny komu to nejde a cudovat sa mozem nadalej ;)
salvosko
31.03.10,04:06
Treba si dat mailoveho klienta u seba, napriklad Thunderbird a budes mat po problemoch.
Mne google veci funguju dobre a to ich pouzivam dost vela na spravu stranok a podobne.
sfinks
31.03.10,04:36
Na mail sa prihlasujem z domu, z prace, cez mobil atd ... takze mi to nepomoze
Chobot
31.03.10,06:36
Ahojte,
chcem sa infomormovat u tych co maju na Gmail vytvorene konto, ci nemate niekedy problem, pri pomalsom pripojeni s nacitanim stranky, pri prihlasovani (niekedy aj 5 minut nacitava gmail, aj ked moje pripojenie je min 50KB/s )
Pripadne, ine problemy napr. niekedy robi problem poslat mail, alebo chat sa vypne - disconnect aj ked mam rychlejsie pripojenie(100Mb/s).
Pozuvam prehliadace ako su Safari, Opera, Firefox, Chrome, IE ked nastane problem s prihlasenim do chranky, tak skusim vsetky prehliadace, ci to nieje problem v nom a nie je, kazdy jeden prehliadac. Pripadne nieekedy mam problem so zobrazenim obrazkov v picassa albumoch od google, jedine v IE mi to ide aj pri rychlejsom pripojeni.
Mate taketo problemy aj vy, ci jenom ja som ten vyvoleny komu to nejde a cudovat sa mozem nadalej ;)

ja mám na gmail prístup len z domu, v práci je gmail blokovaný. Ale doma mi to ide v pohode. Nevšimol som si, že by to bolo pomalé, skôr naopak, napr. 5 MB video načíta za pár sekúnd.
buchač
31.03.10,06:45
Ahojte,
chcem sa infomormovat u tych co maju na Gmail vytvorene konto, ci nemate niekedy problem, pri pomalsom pripojeni s nacitanim stranky, pri prihlasovani (niekedy aj 5 minut nacitava gmail, aj ked moje pripojenie je min 50KB/s )
Pripadne, ine problemy napr. niekedy robi problem poslat mail, alebo chat sa vypne - disconnect aj ked mam rychlejsie pripojenie(100Mb/s).
Pozuvam prehliadace ako su Safari, Opera, Firefox, Chrome, IE ked nastane problem s prihlasenim do chranky, tak skusim vsetky prehliadace, ci to nieje problem v nom a nie je, kazdy jeden prehliadac. Pripadne nieekedy mam problem so zobrazenim obrazkov v picassa albumoch od google, jedine v IE mi to ide aj pri rychlejsom pripojeni.
Mate taketo problemy aj vy, ci jenom ja som ten vyvoleny komu to nejde a cudovat sa mozem nadalej ;)

Nedalo mi to , vyskúšal som ...

V Opere načítalo za 5 sekúnd , odstopoval som ...
kergulaan
31.03.10,06:53
Prosim ta na upresnenie.
- Nacitava sa ti pomaly stranka Google Accounts alebo nasledne stranka Gmail alebo Picaso?
- Kolko mas v Gmaily mailov, nie je schranka plna az po okraj?
- Nepouzivas Gmaildrive na vyuzite Gmailu ako zalozneho disku?
- V tom sa moc nevyznam, ale nemoze to byt aj nastavenim firewall-u / antivirum neblokuje ti tam nejaku komunikaciu?

Aspon doma by som pouvazoval o pouziti Thunderbirdu na stahovanie posty. Ked uz nic ine, mas postu na 2 miestach a mas ju teda zalohovanu.
kergulaan
31.03.10,06:56
Nedalo mi to , vyskúšal som ...

V Opere načítalo za 5 sekúnd , odstopoval som ...

Aj ja som testol, FF - Google acc - 2-3 sec, Gmail to iste cca 2-3 sec.
Pripojenie Chello - 30Mb/sec
neviem.ako
31.03.10,07:51
Ja mam s gmailom len 1 problem, zato dost podstatny - ked sa pokusim pridat prilohu k mailu, Firefox (aj IE) sa restartuje a nasledne naskoci sprava o chybe. Dost ma to mrzi, ale neviem si pomoct...