brikina
31.03.10,08:00
Prosim vas vie mi povedat, ci je rozdiel medzi zmenou pracovnej zmluvy a dodatkom k pracovnej zmluve?
Zamestnanec - veduci - meni funkciu na referenta - (teda degraduje) - mozem to poriesit dodatkom? v nom sa dohodneme, ze sa meni funkcia... Bolo mi totiz niekym povedane, ze to musi byt zmena pracovnej zmluvy - musí? a ak ano, aku to má mat formu? Este som sa s tym nestretla..
Chobot
31.03.10,08:23
Prosim vas vie mi povedat, ci je rozdiel medzi zmenou pracovnej zmluvy a dodatkom k pracovnej zmluve?
Zamestnanec - veduci - meni funkciu na referenta - (teda degraduje) - mozem to poriesit dodatkom? v nom sa dohodneme, ze sa meni funkcia... Bolo mi totiz niekym povedane, ze to musi byt zmena pracovnej zmluvy - musí? a ak ano, aku to má mat formu? Este som sa s tym nestretla..

Zmena prac. zmluvy sa robí dodatkom k pracovnej zmluve.

Teda, ak sa niečo mení, čo bolo predtým odohodnuté v PZ (napr. pozícia, plat, náplň práce, rozsah úväzku) hovoríme o zmene dohodnutých podmienok. Tieto menené podmienky je treba aj zmluvne upraviť v pracovnej zmluve. A tá úprava sa spravidla spraví dodatkom k PZ. V dodatku PZ sa uvedie, ktoré články, vety alebo odseky PZ sa menia.

Teda samotný dodatok je len forma (papierový dokument, ktorý podpisujú obe zmluvné strany) a obsahuje popis zmien pracovnej zmluvy (teda obsah - čo sa mení).

Takže v dodatku č. 1 (2, 3, ... neviem, koľko dodatkov doteraz bolo) uvedieš, čo sa v PZ mení - v tvojom prípade funkcia zamestnanca sa mení z "vedúceho" na "referenta".