vegoska
31.03.10,10:51
Uz som tuuuuu. Ale nie nie tentokrat uz netreba uz mam uctovnicku a ta moje DP odovzdala uz vcera. Takze pozdravujem Misku a spol. Tento rok nebude ziadna zabava:-( :-))
Katy a R
31.03.10,09:04
:mee: škodáááá......:mee:.. som sa akurát prihlásila, že či ti Muška zase neradí ;):D:D
Zita5
31.03.10,09:12
Práve dneska som myslela na vegosku , že kedy sa tu zastaví , predpokladala som že večer o 18,00 hod.:D Nuž ale čo , zázraky sa dejú , doba sa mení, my sa meníme a aj naša vegoska sa mení .:)


P.S. Proste ona je takou našou bodkou v daňovom priznaní.
Žabinka
31.03.10,09:32
Ja som vegoske síce neradila, ale každoročne som sa pobavila na vašej vzájomnej konverzácii. Tento rok som aj nakúkala, kedy sa objaví, a nič.:D Možno o rok.:D
pepsikova
31.03.10,09:51
..zábava možno bude, ak jej vrátia dane...čo s toľkými peniazmi bude robiť?..možno pozve kamošky na candrbál...)))))))))))))))
JankaO
31.03.10,09:54
Mušííííínkaaaa, kde si??? Klientka je tu :D:D (len skoda, ze si klientka nepamata tvoje meno :confused::mee:)
Muška
31.03.10,14:06
Tak, vegoska....toto mi fakt robíš naschvál???

Už som tu dlho nebola a dnes som zavítala, že predsa Ťa nemôžeme nechať "v štichu"....a Ty si ohrdla našimi radami.

A čo pani účtovníčka....aspoň pochválila Tvoje virtuálne účtovníčky??

No nič baby, toto daňové je nejaké "pošahané"....ani zábava nebude :mee:
Muška
31.03.10,14:10
Mušííííínkaaaa, kde si??? Klientka je tu :D:D (len skoda, ze si klientka nepamata tvoje meno :confused::mee:)

Janka, no tento rok to vegoska..."zabila" :D
evina
31.03.10,14:14
Uz som tuuuuu. Ale nie nie tentokrat uz netreba uz mam uctovnicku a ta moje DP odovzdala uz vcera. Takze pozdravujem Misku a spol. Tento rok nebude ziadna zabava:-( :-))

No a ja som sa aspoň na tej Miške pobavila:)
Evanka
31.03.10,14:14
Celý deň na vegosku myslim, kedy sa tu ukaže a ona takto... Tentoraz sklamala. http://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif. Muška, tak žiadny zárobok nám dnes nepadne.....
Muška
31.03.10,14:24
No a ja som sa aspoň na tej Miške pobavila:)
Evka, taktne som to prehliadla. :cool:
Ale najskôr som sa urazila, že si ani moje meno "za tie roky spolupráce" nepamätá :mad:
Muška
31.03.10,14:26
Celý deň na vegosku myslim, kedy sa tu ukaže a ona takto... Tentoraz sklamala. http://www.porada.sk/images/icons/icon12.gif. Muška, tak žiadny zárobok nám dnes nepadne.....

...a týmto vyhlasujem....daňové priznania za ukončené :D

Všetci odložiť ceruze....a máme "veget" ;)
Katy a R
31.03.10,14:29
...ach jááj ...:D
.. už môžme len spomínať ... hlavne na tú "drámu" z pred dvoch rokov :D:D:D .. že či stihne, či nestihne poštu :confused::confused:

vidím, že viacerí sme boli v očakávaní (dobrej zábavy);)

.. inak som už mala podozrenie Muška, že je tvoja oficiálna klientka..;) ..či:confused:
endrju
31.03.10,14:32
UFF. To som si na dnes v ocakavani prijemnej zabavy zobral dovolenku zbytocne? Toto mi nerobte. :D
evina
31.03.10,14:33
...a týmto vyhlasujem....daňové priznania za ukončené :D

Všetci odložiť ceruze....a máme "veget" ;)

Ozaj a ste už všetci slobodní. Nenahradil dnes ešte niekto Vegošku? Ja som dnes bola nakúpiť a cítila som sa pri tejto činnosti ako kráľovná :):):
Evanka
31.03.10,14:34
Presne tak. Nechcela som porušiť tradíciu a prišla som na pomoc a ... márne. Vegoska nás už nepotrebuje. ;)
evina
31.03.10,14:37
Presne tak. Nechcela som porušiť tradíciu a prišla som na pomoc a ... márne. Vegoska nás už nepotrebuje. ;)

To je tá konkurencia ....:D
endrju
31.03.10,14:38
... Ja som dnes bola nakúpiť a cítila som sa pri tejto činnosti ako kráľovná :):)
Mas protekciu a preplatok dane si dostala v "zrychlenom konani" a cico? :cool:
Mam naplanovany nakup az v maji. :)
Paula
31.03.10,14:39
UFF. To som si na dnes v ocakavani prijemnej zabavy zobral dovolenku zbytocne? Toto mi nerobte. :D


:D...a ja statočne v tomto momente utieram :D
evina
31.03.10,14:42
Mas protekciu a preplatok dane si dostala v "zrychlenom konani" a cico? :cool:
Mam naplanovany nakup az v maji. :)

Nakupovala som na kreditku :):)
Paula
31.03.10,14:46
Ja som dnes bola nakúpiť a cítila som sa pri tejto činnosti ako kráľovná :):):


Aj ja nakúpiť, s vierou, že konečne niekde láskavo už dodali sáčky veľkonočné, aby som mala do čoho zabaliť pochúťky pre moje adoptívne vtáčatká. Nedodali, kúpila som ozdobný papier , lepím sáčky a cítim sa ako v base :eek::D...aj tam sú kráľovné? :cool:
betka631
31.03.10,14:57
Aj ja nakúpiť, s vierou, že konečne niekde láskavo už dodali sáčky veľkonočné, aby som mala do čoho zabaliť pochúťky pre moje adoptívne vtáčatká. Nedodali, kúpila som ozdobný papier , lepím sáčky a cítim sa ako v base :eek::D...aj tam sú kráľovné? :cool:

...tam sú grofky:D
JankaO
31.03.10,15:48
Janka, no tento rok to vegoska..."zabila" :D
To to tuná už nikto nič negarantuje?:D
Asi si pustím nejaký iný thriller, adrenalínu mám nachystaného až nad uši a vegoska sklame.
Muška
31.03.10,16:38
Nakupovala som na kreditku :):)
Evka, a toto by sme mali vyskúšať.

http://ekonomika.sme.sk/c/5308236/tesco-spusta-v-petrzalke-samoobsluzne-pokladnice.html

...a že nikdy nebude komunizmus...a hľa :---
Muška
31.03.10,16:40
Nakupovala som na kreditku :):)


Aj ja nakúpiť, s vierou,

Jedna s kreditkou, druhá s Vierou....len ja nemám s kým :rolleyes:
Paula
31.03.10,16:53
Jedna s kreditkou, druhá s Vierou....len ja nemám s kým :rolleyes:


:D pomoooooooc, zasa chudák monitorček to odniesol ;)
endrju
31.03.10,17:04
:D pomoooooooc, zasa chudák monitorček to odniesol ;)
No vidis, namiesto sackov navrhujem (s vierou a kreditkou) zakupit samocistiacu verziu monitora.
Laco-monter
31.03.10,17:10
Aj toto je vysokoodborna diskusia ako kukám....:rolleyes:

a som potešený z toho, že v tejto téme sa vobec nevyskytuje tliachanie,

však "endrju" ??? :D
kukučka
31.03.10,17:18
sa tu zas nejaký bažant montuje medzi mazákov? :D:---
Paula
31.03.10,17:20
Aj toto je vysokoodborna diskusia ako kukám....:rolleyes:

a som potešený z toho, že v tejto téme sa vobec nevyskytuje tliachanie,

však "endrju" ??? :D


Kritiku nesprávneho zaradenia témy smerujte prosím zadávateľke. Keby niečo :cool:
endrju
31.03.10,17:26
Aj toto je vysokoodborna diskusia ako kukám....:rolleyes:

a som potešený z toho, že v tejto téme sa vobec nevyskytuje tliachanie,

však "endrju" ??? :D
Aj na tomto vyjadreni vidno, ze "komu neni dano, v apatyce nekupi".
Pozri si najprv historiu tem zalozenych autorkou tejto temy a ak pochopis, o com sa tu toci, tak sa potom zapoj do diskusie.
V tejto chvili si uplne nevhodne vstupil do diskusie ludom, ktori aj nieco vedia o tom, preco bola takato tema zalozena prave dnes a preco sa tu vedie diskusia v urcitom duchu.
Opat si sa len prejavil ako kvalitny Truhlik, ktory sa potrebuje zapojit do akejkolvek diskusie za akukolvek cenu a pokazil si naladu vacsine z ucastnikov diskusie v tejto teme.
kukučka
31.03.10,17:35
endrju a to zas nie, vari si nedáme pokaziť náladu?
endrju
31.03.10,17:43
endrju a to zas nie, vari si nedáme pokaziť náladu?
Nastastie, zatial som schopny relativne rychlo si ju znormalizovat - rychlo som si pustil moju oblubenu hudbu a bol som si aj s pesom pokecat o dnesnom psom pocasi.
Aj ked je mi luto, ze k pokusu o pokazenie nalady doslo aj v teme, na ktoru som sa uz dlhsie tesil.
vegoska
31.03.10,18:21
Ospravedlnujem sa muske, ani neviem, ako sa mi podarilo napisat miska, to je tym, ze i je blizko u inak si ju pamatam velmi dobre a budem az do smrti:-))

Ach veru, taka smola, dnes som citila aj vcera taku nostalgiu, ziadny stres, ziadny adrenalin, no smola:-(

Tak sorry, ze som vam pokazila zabavu. Ale vam zostali aspon pekne spomienky:-))
Laco-monter
31.03.10,18:32
Pozri endrju, ja som Ti tiež nekázal montovať sa do istej témy tu na porade

a iniciativne si sa zapojil, tak sme si kvit. :D
Melnick
15.02.11,19:44
Uz som tuuuuu. Ale nie nie tentokrat uz netreba uz mam uctovnicku a ta moje DP odovzdala uz vcera. Takze pozdravujem Mušku a spol. Tento rok nebude ziadna zabava:-( :-))

Tak vegoska,:) si nás totálne sklamala.:D:D:D
mimotemydúfam, že DP máš urobené podľa svojich predstáv.;)
Katy a R
02.04.13,18:00
mimotemy som len tak vyhrabala .... že či nebude zábava :confused::D:confused:;):confused: - a tuším nie:mee:.
A pošty tiež predlžovali ordinačné hodiny ;)
Evanka
02.04.13,18:31
mimotemy som len tak vyhrabala .... že či nebude zábava :confused::confused:;):confused: - a tuším nie:mee:.
A pošty tiež predlžovali ordinačné hodiny ;) Nie, nie, od Vegosky je tu uz posledné roky veget. Ale pamätám si to dobre ešte dodnes, ako nám dala zabrať a čo to boli za fofry :D
Katy a R
02.04.16,15:33
len tak trošku vytiahnem na slnko ... že aká zábava bola za čias "vegosky" :)
... a terazky nič podobné .. tak smútim ;):mee::mee::mee: