IvetaH
31.03.10,11:18
Dobrý deň, prosím vás, možno smiešna otázka, ale predsa.
Minulý rok mi pani na DU, ktorá preberala DP, povedala alebo že mám spínať tlačivá alebo že nemám. Teraz vôbec neviem, čo mi povedala.
Prosím vás, mám tie tlačivá zošiť alebo len zopnúť sponkou, nech ich zas nevytáčam.
Ďakujem
books
31.03.10,09:22
Dobrý deň, prosím vás, možno smiešna otázka, ale predsa.
Minulý rok mi pani na DU, ktorá preberala DP, povedala alebo že mám spínať tlačivá alebo že nemám. Teraz vôbec neviem, čo mi povedala.
Prosím vás, mám tie tlačivá zošiť alebo len zopnúť sponkou, nech ich zas nevytáčam.
Ďakujem

Ja som odovzdala DP zopnuté spinkou a nehovorili nič.
evuš
31.03.10,09:25
... niektorí úradníci na DÚ chcú zopnuté, iní nie....
ja pri FO pripnem a hotovo, pri PO, keďže sú tam i výkazy, poznámky dávam oddelene - ak chcú, nech si pripnú, ak nie, nech si robia s tým čo chcú.... ja som si podaním svoju povinnosť splnila a to že oni sú tiež ľudia a každí chce to inak, tak nech si pripoja, či odpoja....:D
EPk
31.03.10,09:26
Staci zopnut sponkou, lebo oni ich skenuju a musia mat strany oddelene
hanelie
31.03.10,09:38
jedno som niesla zošité a dostala som hubovej polievky:D
normálne sa na mňa tá baba osopila
evuš
31.03.10,10:15
jedno som niesla zošité a dostala som hubovej polievky:D
normálne sa na mňa tá baba osopila

no, však vravím, i oni sú ľudia.... ale to že im nefunguje poriadne portál už asi 3 mesiace a my ostatní musíme termíny dodržať, to ich akosi netrápi... a trošku ako satisfakciu za nás všetkých by som im trošku narobila starostí, veď si to môžu odspinkovať a po skenovaní prispinkovať.... my sme sa koľko natrápili s DP, SV ? no, ale asi by som bola zlá, takže všetkým radšej prajem úspešné ukončenie DP a krásne nasledujúce sviatky..:---
IvetaH
31.03.10,15:56
Haló haló, DP odovzdané len zopnuté a prijaté bez komentárov. Už idem oslavovať.
Všetým ďakujem za spoluprácu a prajem pekný oddychový večer.