uNLock
31.03.10,14:54
dobry den blizi sa maj a na vychode ssa konaju tradicne tzv vatry no a chcel by som sa poinformovat ohladne toho ze ako je to z vyrobom dreva ktore sa pouziva na palenie vatry pretoze pred rokom alebo dva moji kamosi svojvolne rubali v llese pri robemii v lese no prichytili ich pritom a dostali asi pol miliona pokuty a to pravdaze nechcem...tak by som chcel vediet ako to chodi kde si mam pitat povolenie alebo co nato potrebujem ci si vsetci vurubuju kolko chcu a nemaju nato povolenie alebo ako to je dik
Chobot
31.03.10,13:54
dobry den blizi sa maj a na vychode ssa konaju tradicne tzv vatry no a chcel by som sa poinformovat ohladne toho ze ako je to z vyrobom dreva ktore sa pouziva na palenie vatry pretoze pred rokom alebo dva moji kamosi svojvolne rubali v llese pri robemii v lese no prichytili ich pritom a dostali asi pol miliona pokuty a to pravdaze nechcem...tak by som chcel vediet ako to chodi kde si mam pitat povolenie alebo co nato potrebujem ci si vsetci vurubuju kolko chcu a nemaju nato povolenie alebo ako to je dik

A to drevo sa nedá niekde kúpiť? Keby každý zmyslel, že založí vatru a na to vyrúbe zo 3-4 stromy, tak by sme za chvíľu nemali lesy.

Alebo si to drevo skús zohnať od majiteľa lesa.
wegamizi
01.04.10,12:19
dobry den blizi sa maj a na vychode ssa konaju tradicne tzv vatry no a chcel by som sa poinformovat ohladne toho ze ako je to z vyrobom dreva ktore sa pouziva na palenie vatry pretoze pred rokom alebo dva moji kamosi svojvolne rubali v llese pri robemii v lese no prichytili ich pritom a dostali asi pol miliona pokuty a to pravdaze nechcem...tak by som chcel vediet ako to chodi kde si mam pitat povolenie alebo co nato potrebujem ci si vsetci vurubuju kolko chcu a nemaju nato povolenie alebo ako to je dik
Odkial si? Ja by som ti dala predala za symbolicku cenu, alebo sposobom cistenia lesa od konarov zdarma.
uNLock
14.04.10,10:51
som az zo sniny...
wegamizi
15.04.10,08:23
Skoda, je to predsa daleko od Zahoria;)
blazonDK
06.04.14,10:21
Ja keď som robil vatru tak som si musel zohnať majitela pozemku na ktorom som chcel paliť vatru informovať ho, informovať o vatre starostu našej obce a povolenie o vyrub dreva od lesníka.... on mi označil ktore možeme spíliť a bolo to :D :D :D
misoft
06.04.14,14:21
Meškáš s reakciou 4 roky!
buchač
06.04.14,15:13
Možno ani nie ....

Vatra asi len teraz dohorela ...strážil ju ...;) :D :D :D
Katy a R
06.04.14,15:29
však možno aj teraz dakto chystá "vatry" - sa zíde dobrá rada :)