peroncik
31.03.10,19:49
Dobrý deň.
Potrebujem radu.
Bola som zamestnaná od 6.11.2006 do 31.3.2010. Od 1.4.2010 budem nezamestnaná a budem poberať podporu v nezamestnanosti. S priateľom plánujeme dieťa. Za akých podmienok budem mať nárok na rodičovský príspevok 256,-eur? Alebo ked som nezamestnaná, tak mi naň nárok zaniká? Ďakujem za odpoveď. :)
alenga
29.04.10,22:39
ahoj, vidím, že na túto otázku nikto neodpovedal a keďže ja som tu tiež nováčik a táto téma ma veľmi zaujíma, prosím niekoho o radu. Ja mám odpracovaných 16 rokov a chceli by sme s maželom konečne bábo. Teraz som PN od 10/2009 a v pondelok /03.05./ idem do práce po dlhej dobe a tam ma čaká výpoveď z organ. dôvodov a riešenie podľa ZP 2+2. Znie to ako trest odňatia slobody, nie ? :confused: Vôbec neviem čo mám robiť, viem že atmoška je v práci brekeke a tak by som radšej skončila na hodinu ale s
2-oj mes.odstupným. A čo ďalej ? Pôjdem na ÚP ? Odrovnám si nárok na materskú?
Vie nám, prosím, niekto poradiť ?

Vopred vrúcne ďakujem. /aj za Teba :)/
veronikasad
29.04.10,22:56
ahoj, vidím, že na túto otázku nikto neodpovedal a keďže ja som tu tiež nováčik a táto téma ma veľmi zaujíma, prosím niekoho o radu. Ja mám odpracovaných 16 rokov a chceli by sme s maželom konečne bábo. Teraz som PN od 10/2009 a v pondelok /03.05./ idem do práce po dlhej dobe a tam ma čaká výpoveď z organ. dôvodov a riešenie podľa ZP 2+2. Znie to ako trest odňatia slobody, nie ? :confused: Vôbec neviem čo mám robiť, viem že atmoška je v práci brekeke a tak by som radšej skončila na hodinu ale s
2-oj mes.odstupným. A čo ďalej ? Pôjdem na ÚP ? Odrovnám si nárok na materskú?
Vie nám, prosím, niekto poradiť ?

Vopred vrúcne ďakujem. /aj za Teba :)/
Ak bude vo firme "dusná" atmosféra, môžeš počas plynutia výpovednej doby ukončiť pracovný pomer dohodou, ktorá ale musí byť z dôvodu § 63 odst.1 písm. b(org.dôvody). Vtedy budeš mať nárok na 3-mesačné odstupné (ak si pracovala viac ako 5 rokov v súčasnej firme). Ak si dáš žiadosť o skončenie prac.pomeru dohodou sama - nárok na odstupné ti nevznikne.
Zaeviduj sa na úrade práce a súčasne sa prihlás v sociálnej poisťovni ako dobrovolne nemocensky poistená osoba. Do doby poistenia 270 dní sa ti počíta aj poistenie zo zamestnania. Po pár dňoch poistenia môžeš isť znovu na PN-ku z dobrovolného nem. poistenia, ktorá bude počas prvých 26 týždňov len z minima. Z dobrovolného nem. poistenia ti môže vzniknúť nárok aj na materské (ak sa ti nepodarí nájsť vhodné zamestnanie aspoň na pár dní pred pôrodom). Zo súčasného zamestnania ti nárok na materské nevznikne. To by si už musela byť v súčasnosti tehotná.
alenga
30.04.10,06:54
Ďakujem veľmi pekne za rýchlu odpoveď. Je to možné, že v dnešnej dobe ešte žijú dobrí ľudia ? Prajem krásny deň a ešte raz dík !