kinimod
31.03.10,21:11
Podavam priznania, vykazy a podobne vzdy cez drsr.sk, vzdy elektronicky s elektronickym podpisom.

Ale nikde nie je moznost ako podat poznamky k danovemi priznaniu... Kedze na to nie su predpisane tlaciva. Viete niekto ako sa to da podat? Je to zakonom stanoveny dokument nevyhnutny ako priloha k DP alebo sa to moze povedzme poslat mailom prislusnej pracovnicke danoveho uradu, ktora spravuje firmu?

Vdaka.
Ella2
01.04.10,06:07
Aj ja podávam všetky priznania elektronicky, poznámky k účtovnej závierke sú povinnou prílohou, ktorá sa však nedala elektronicky odoslať, tak som ju musela odniesť na podateľňu DÚ osobne.........prevzatie som si nechala potvrdiť na tlačivku, ktoré sa používalo ešte v dobe, keď neboli súčasťou priznania DPH a ostatných výkazov potvrdenia.........pretože ani pracovníčka DÚ nemala lepší nápad, s rozpačitým úsmevom mi to potvrdila......dúfam že v budúcom roku aj toto bude domyslené.;)
kinimod
01.04.10,08:31
Dakujem za info. Ja som poslal doporucene postou, to by malo tiez stacit. Tak snad to doriesia casom aj elektronicky.

Vdaka.