erzet
01.04.10,10:55
Vítam všetky účtovníčky, všetkých účtovníkov a všetkých čo majú, čo dočinenia s podaním daňových priznaní, s pod papierov, daňových priznaní, medzi nami normálno - nenormálnymi ľuďmi. Po nervoch, hor sa do ďalšieho nervózneho života.:) Normálne som Vás ľutoval.
Timka1
01.04.10,08:59
Vítam všetky účtovníčky, všetkých účtovníkov a všetkých čo majú, čo dočinenia s podaním daňových priznaní, s pod papierov, daňových priznaní, medzi nami normálno - nenormálnymi ľuďmi. Po nervoch, hor sa do ďalšieho nervózneho života.:) Normálne som Vás ľutoval.

ďakujeme Robi, ja už som späť v normále, ale poviem ti, bolo to šialenstvo .....:D:D:D:D
jacekova
02.04.10,06:39
ja by som si tiež rada povedala, že už to mám za sebou, ale čakajú ma teraz mzdy, DPH, všetka práca, ktorú som kvoli daňovým odkladali a 4 dan.priznania, na ktore som si dala odklad do 30/06/2010.

Ale môžem povedať, že ten najväčší "hum-buk" je už za nami, takže šup-šup do "normálneho" života :D
sito
02.04.10,07:05
Ale všetky kvety nekvitnú naraz, ono sa objaví niečo nové. To si budú vychutnávať tí, čo mali starosti do 31.3.