armor1
01.04.10,14:06
Caute Poradaci, Potreboval by som cestovne poistenie na 14 dni. vybavovali ste si ho v poslednom case? Kolko to vyjde? Kontroloval som si to napr: Allianz na 14 dni 34Eur, co sa mi zda vela. Potrebujem poistenie aby zabralo Mexico a UK. Dakujem pekne
pe.pe
01.04.10,12:22
Ahoj, pravdupovediac, 34 € sa mi pre Mexico na 14 dni nezda vela. Myslim, ze v kazdej poistovni sa budes pohybovat okolo tejto sumy. Ja vyuzivam sluzby Unionu, mam len dobre skusenosti, to som uz vyuzival (nastastie nie osobne) refundaciu narocnej ortopedickej chirurgie a letecky transport na Slovensko, bez problemu.
Cenu mozes znizit tym, ze nepoistis niektore rizika, ale to neodporucam. Cize standard plus batozina plus sposobene skody. Pri takejto ceste jednoducho nenechavaj nic na nahodu. Radsej priplatit a mat zabezpecenu pomoc.
armor1
01.04.10,12:44
V tej cene 34 nebolo zahnute poistenie batoziny, ani uhrady dovolenky v pripade zmeskania a v podstate to je len taky zakla, tak preto by som chcel vediet ci niekto nevie o niecom vyhodnejsom:rolleyes:
pe.pe
01.04.10,12:50
Tak skus pozriet na webe ten Union, ja som tak skusmo nahodil Mexico, 14 dni a vychadza to: poistenie liecby, batoziny aj so stratou leteckou spolocnostou, poistenie zodpovednosti za skodu na majetku a zdravi, urazove poistenie: na 33.60€. Neviem, kolko mas rokov, ale pre ISIC a pod. poskytuju zlavy. Link:

https://www.union.sk/cestovne-poistenie-online.html
armor1
01.04.10,16:47
Hmm, tak to poistenie je zatial OK, vyzera slusne. Uplny zaklad ma vysiel na 25 Eur. Tak uvidim ci si priplatim aj za stratu batoziny. Vdaka. Ak by ste vedeli este o lacnejsej volbe a dobrej volbe, dajte vediet :cool:
pe.pe
01.04.10,16:58
Normalne mam pokusenie Ti tych 10€ poslat. :D
Chlape, ides na druhy konec sveta a spekulujes nad pripoisteniami?
Kazdopadne zelam skvelu dovolenku a super zazitky! A priznam, aj trochu zavidim :cool:
sfinks
01.04.10,17:28
ak mas zdravotnu poistovnu Union a beries si tiez z Unionu cetovne poistenie tak mas 50 % zlavu ... Ja mam dosbre skusenosti s Union, a odporucam sa aj pripoistit za skody sposobene tebou v zahranici ... nikdy nevies co mozes urobit ... mne sa v lete podarilo na sedacku kde sme byvali cv apartmane vyliat olej a Union to uhradila ... cca 900e .. non problem :)
58vlasta
04.04.10,20:46
No ja som si vybavovala cestovné poistenie online v ALLIANZi práve 1. apríla a večer som letela do UK a zaškrtla som si, aké poistenie som chcela aj batožinu /akurát mali zľavu 20 percent/. V UNIONE ma to chcelo poistiť až od 2.apríla. 1. apríl :eek:- mala som blbý pocit z cestovania v tento deń, ale všetko prebehlo o.k.:)
buchač
05.04.10,08:31
Normalne mam pokusenie Ti tych 10€ poslat. :D
Chlape, ides na druhy konec sveta a spekulujes nad pripoisteniami?


Niekto ohodnotil tento príspevok ako zábavný ....možno tá prvá veta o príspevku na poistenie ...ale inak nie ..
Ak bude málo , tak aj ja pridám ....

http://last-minute.invia.sk/mexiko/

Kebyže som mal vysoliť takúto čiastku , tak ma ani 100 € navyše nezabije ...
Nehovoriac už o veciach a skutočnostiach , ktoré sa môžu prihodiť ...

Tiene un par de cervezas Corona y uno menos, pero bien lo contrario.....;):rolleyes::---:D
armor1
06.04.10,15:05
Caute, ja viem ze niekedy nie je cena jedinym kriteriom, preto beriem beriem ak mate s poistovnou dobre skusenosti, to urcite tiez u mna zavazi. Dovolenka ma pre zaujimavost vysla na 800Eur na 11 noci teda 13 dni. ;):---
Inac to "buchač": Idem prekladat tu vetu, kedze o spanielcine nemam sajnu