Radolus
02.04.10,17:04
Dobrý deň.

Dnes som dostal taký nápad.

Rozmýšlam nad tým že by som začal vyrábať čokoládové vajíčka.
Odkupoval by som figúrky z kinder vajíčok , alebo z čokoládových vajíčok a potom by som ich dával do nových čokoládových vajíčok.

Kúpil by som si nejaký stroj na výrobu čokoládových vajíčok a začal by som ich vyrábať a distribuovať.

Dalo by sa také niečo robiť a čo by som na to potreboval ?


Ďakujem
liba2
03.04.10,07:47
Dobrý deň.

Dnes som dostal taký nápad.

Rozmýšlam nad tým že by som začal vyrábať čokoládové vajíčka.
Odkupoval by som figúrky z kinder vajíčok , alebo z čokoládových vajíčok a potom by som ich dával do nových čokoládových vajíčok.

Kúpil by som si nejaký stroj na výrobu čokoládových vajíčok a začal by som ich vyrábať a distribuovať.

Dalo by sa také niečo robiť a čo by som na to potreboval ?

ĎakujemK podčiarknutému: ako chceš zabezpečiť hygienu tých figúrok?
Xanti
03.04.10,07:54
Odkupoval by som figúrky z kinder vajíčok , alebo z čokoládových vajíčok a potom by som ich dával do nových čokoládových vajíčok.
No naozaj tá hygiena by Ti riadne pokryvkávala a dalšia vec aj hračky z vajíčok sú iste chránené a nemôžu sa dávať kade tade.

Ak to myslíš vážne, tak viem, že v Seredi je závod ktorý vyrába takéto plastové hračky do vajíčok. Takže skúsila by som sa informovať tam, čo by to stálo, a podobné náležitosti ale určite neuvažuj o odkupovaní hračiek. ;)
Dáša_
03.04.10,08:50
som mimotemy, ale možno by sa do čokoládových vajíčiek mohli dávať také tie múdre vetičky, ako sme kedysi ťahávali v obálkach na púti :) To by snáď nebol problém s autorskými právami :))

Alebo semtam tam ukryť nejakú mincu :)))
Xanti
03.04.10,09:06
som mimotemy, ale možno by sa do čokoládových vajíčiek mohli dávať také tie múdre vetičky, ako sme kedysi ťahávali v obálkach na púti :) To by snáď nebol problém s autorskými právami :))

Alebo semtam tam ukryť nejakú mincu :)))
:D:D:D:D:D urobiť z čokoládových vajíčok čínske veštiace koláčiky? :D No mince sú tiež nehygienické ... :D
rickman
03.04.10,09:33
Dobry napad s tymi "mudrymi vetickami" :). Rozsiris aj o horoskop, pripadne mnozstvo inych veci. Hracky a mince nie. Napad uz mas, tak hor sa do toho!
Dáša_
03.04.10,09:34
:D:D:D:D:D urobiť z čokoládových vajíčok čínske veštiace koláčiky? :D No mince sú tiež nehygienické ... :D

:D:D:D no však sa zatavia do potravinarskej folie :D:D:D

no vidíš a máme z toho veštiace čokoládové vajíčka :D:D

dáme si na to r v krúžku???
Dáša_
03.04.10,09:36
Dobry napad s tymi "mudrymi vetickami" :). Rozsiris aj o horoskop, pripadne mnozstvo inych veci. Hracky a mince nie. Napad uz mas, tak hor sa do toho!


no veru, mince by sa dali rozoznávať podľa váhy :D:D
Xanti
03.04.10,09:37
:D:D:D no však sa zatavia do potravinarskej folie :D:D:D

no vidíš a máme z toho veštiace čokoládové vajíčka :D:D

dáme si na to r v krúžku???
To ešte nikto nemá ... veštiace čokoládové vajíčka :D:D .. zadávateľ bude prvý. :D
Dáša_
03.04.10,09:59
To ešte nikto nemá ... veštiace čokoládové vajíčka :D:D .. zadávateľ bude prvý. :D

a to sa mi dokonca marí, že zadávateľ si chcel voľakedy zriadiť v kočikárni veštiareň ... žeby sa predsa len nakoniec k tomu vešteniu dostal :cool::cool::cool: ????
rickman
03.04.10,11:11
Ale teraz vazne, videli ste niekde nieco podobne? Alebo da sa to kupit? Davaju to v restauraciach alebo v kinach?

Nemuselo by ist o vajicko. Moze to byt aj pyramida alebo nieco ine. Pripadne aj znackovana cokolada ako reklamny predmet (ale to tu uz bolo..).
Radolus
03.04.10,14:08
Ano . Najprv som chcel robiť masáže , potom mať veštiareň , predávať občerstvenie pri vode a teraz ma napadlo toto.

Snažím sa iba niečo vyšpekulovať , lebo ako vieme všetci najlepšie sa pracuje tak ak si človek sám na seba zarobí.

Ak pracuje pre niekoho tak ho iba zoderú z kože a za mininmálnu mzdu.