Dugi
03.04.10,18:20
Dobrý deň, prosím Vás o pomoc pri riešení môjho problému.

V školskom roku 2008/2009 som nastúpila ako nekvalifikovaná učiteľka anglického jazyka na základnej škole . Mám ukončené iba úplné stredné odborné vzdelanie ukončené maturitnou skúškou, z AJ mám Všeobecnú štátnu jazykovú skúšku. Pani riaditeľka ale nenašla kvalifikovaného pedagóga, tak mi ponúkla túto prácu najskôr na dobu určitú, a v školskom roku 2009/2010 už pracovnú zmluvu na dobu neurčitú /podpísanú 2.9. 2009/ ale pod podmienkou, že začnem študovať na vysokej škole. Túto podmienku som splnila, študujem na UKF v Nitre odbor Učiteľstvo Anglického jazyka a litreratúry. Napriek tomu chce pani riaditeľka rozviazať so mnou prac. pomer.

Chcela by som sa opýtať, či má pani riaditeľka právo ma prepustiť, ak si na školu podal žiadosť o prijatie do zamestnania kvalifikovaný pedagóg a ako sa môžem voči jej rozhodnutiu brániť? Pritom tvrdí, že je s mojou prácou veľmi spokojná, čo dokazujú aj zápisnice z jej hospitácií, len je pre ňu bezpečnejšie zamestnať kvalif. pedagóga.
IvetaH
04.04.10,04:57
Aký dôvod výpovede chce dať pani riaditeľka?
Dugi
04.04.10,06:51
To práve zatiaľ netuším, ani neviem, či to chce ukončiť dohodou alebo výpoveďou s výpovednou lehotou. Určite to nebude porušenie pracovnej disciplíny, podľa môjho názoru ma v podstate nemá ako prepustiť. Podmienku zvyšovania kvalifikácie som splnila, s mojou prácou je spokojná, čo je aj v zápisniciach z hospitácií. Pre ňu je ale bezpečnejšie zamestnať kvalif. pracovníka, pretože ja v podstate v školstve až do dosiahnutia vš. vzdelania II. stupňa nemám čo robiť. Keďže ale je veľký nedostatok jazykárov, riaditelia škôl to musia takto "látať". Polovica mojich spolužiačok z univerzity je takto zamestnaná. Oficiálne mi zatiaľ nič neoznámila, viem to od dobrej kolegyne. Prosím preto o radu, aby som vedela reagovať.

ďakujem, Gabika
IvetaH
04.04.10,18:33
Rada je jednoduchá - nepodpisuj nič bez toho, aby si tomu rozumela. Zákonník práce rieši možnosti výpovede a jedine za podmienok tam uvedených môžeš dostať výpoveď. Akonáhle ti niekto predloží nejaký papier o výpovedi, oznámi, že potrebuješ 2 alebo aspoň tri hodiny a potom dáš odpoveď a máš čas poradiť sa. Nedaj sa tlačiť do ničoho čo nechceš ty sama. Neviem, či sme právny štát, ale určite tu nevládne stredovek. Posielam ti najnovšiu verziu zákonníka práce aj s komentárom.
keď budeš mať papier, ozvi sa.
terezamaria
04.04.10,18:41
Dobrý deň, prosím Vás o pomoc pri riešení môjho problému.

V školskom roku 2008/2009 som nastúpila ako nekvalifikovaná učiteľka anglického jazyka na základnej škole . Mám ukončené iba úplné stredné odborné vzdelanie ukončené maturitnou skúškou, z AJ mám Všeobecnú štátnu jazykovú skúšku. Pani riaditeľka ale nenašla kvalifikovaného pedagóga, tak mi ponúkla túto prácu najskôr na dobu určitú, a v školskom roku 2009/2010 už pracovnú zmluvu na dobu neurčitú /podpísanú 2.9. 2009/ ale pod podmienkou, že začnem študovať na vysokej škole. Túto podmienku som splnila, študujem na UKF v Nitre odbor Učiteľstvo Anglického jazyka a litreratúry. Napriek tomu chce pani riaditeľka rozviazať so mnou prac. pomer.

Chcela by som sa opýtať, či má pani riaditeľka právo ma prepustiť, ak si na školu podal žiadosť o prijatie do zamestnania kvalifikovaný pedagóg a ako sa môžem voči jej rozhodnutiu brániť? Pritom tvrdí, že je s mojou prácou veľmi spokojná, čo dokazujú aj zápisnice z jej hospitácií, len je pre ňu bezpečnejšie zamestnať kvalif. pedagóga.

Pani riaditeľka má smolu. Pokiaľ máš dobu neurčitú, môže Ti dať organizačné zmeny- nadbytočnosť § 63, ods.1, písm.b/ ZP, ale to by 3 mesiace po Tvojom prepustení nemohla na to miesto nikoho zobrať a to by isto neriskovala.

Dúfam, že sa nezníži k " iným praktikám ", teda upozornenia za porušenie pracovnej disciplíny a náväzné prepustenie, ale to sama vylučuješ. Pokiaľ nemáš nič oznámené od nej, nerob si problémy, držím Ti palce, aby Ti to dobre dopadlo.
Dugi
05.04.10,04:56
Veľmi Vám ďakujem za Vaše rýchle odpovede, preštudovala som si Zákonník práce, najmä tú časť,ktorá hovorí o podmienkach výpovede. § 63, ods.1, písm.d) bod1. hovorí, že zamestnávateľ môže dať zamestnancovi výpoveď, ak nespĺňa predpoklady ustanovené právnymi predpismi na výkon dohodnutej práce. Mám podpísanú Dohodu o zvýšení kvalifikácie podľa §140 Zákonníka práce, ktorá vlastne podľa môjho názoru vylučuje možnosť dať mi výpoveď na základe nedostatočnej kvalifikácie na výkon povolania. Mám pravdu?

Gabika
terezamaria
05.04.10,05:47
Veľmi Vám ďakujem za Vaše rýchle odpovede, preštudovala som si Zákonník práce, najmä tú časť,ktorá hovorí o podmienkach výpovede. § 63, ods.1, písm.d) bod1. hovorí, že zamestnávateľ môže dať zamestnancovi výpoveď, ak nespĺňa predpoklady ustanovené právnymi predpismi na výkon dohodnutej práce. Mám podpísanú Dohodu o zvýšení kvalifikácie podľa §140 Zákonníka práce, ktorá vlastne podľa môjho názoru vylučuje možnosť dať mi výpoveď na základe nedostatočnej kvalifikácie na výkon povolania. Mám pravdu?

Gabika
Pani riaditeľka si bola vedomá, že nespĺňaš vzdelanie a i tak Ti dala pracovnú zmluvu na dobu neurčitú s tým, že si podpísala Dohodu o zvýšení kvalifikácie a začala si ju plniť. Tento paragraf určite nevyužije, pretože o všetkom vedela pri podpisovaní zmluvy. Opakujem, nerob si problémy, pokiaľ nič oficiálne neobdržíš. Je tu viac poraďákov, ktorí Ti ochotne pomôžu, pokiaľ by sa to stalo aktuálne. Mysli pozitívne a nestresuj sa.
Dugi
05.04.10,09:35
Veľmi pekne ďakujem a ozvem sa teda, keď budem vedieť niečo konkrétne.

Gabika