erik1211
03.04.10,19:59
Chcel by som spytat obchodne podmienky sa zostavuju z pravnikom?dakujem
padro
03.04.10,20:30
"s" ... ake si napises take budes mat, len by nemali byt v nesulade so zakonmi.
Mgr.Shrek
03.04.10,21:49
Všeobecné obchodné podmienky si môžeš zostaviť aj sám. Ne internete ich nájdeš kopec a len si ich upravíš podľa svojich potrieb. Samozrejme musia byť v súlade so zákonom, inak sú neplatné a mohol by si byť pokojne obvinený z podvodu, resp. právne úkony, ktoré by boli týmito VOP ošetrené by mohli byť vyhlásené za neplatné.
erik1211
09.04.10,19:54
Dakujem pristavim sa pri tom ze by to nemali byt v nesulade som zakonom.Kedze pravnik nie som v tom sa nevyznam.Na koho by som sa mal obratit aby mi to spravil?
miky64
11.04.10,09:28
Dakujem pristavim sa pri tom ze by to nemali byt v nesulade som zakonom.Kedze pravnik nie som v tom sa nevyznam.Na koho by som sa mal obratit aby mi to spravil?
obrať sa na pravnika ktorý ma skusenosti s obchodnym pravom alebo na firmy ktore sa zaoberaju vytvaranim sro tie by ti vedeli tiež pomôsť ale počitaj s tym že to nebude zadarmo.svojpomocnu vyrobu VOP nedoporučujem pretože pri zle nastavenych podmienkach VOP može dôjsť až ktomu že všetky zmluvy ktore uzavrieš môžu byť v pripade sudneho sporu vyhlasene za neplatne