kozlíček
04.04.10,13:02
Dobrý deň,chcel by som poprosiť o radu.Mám mailovú schránku orangemail.sk.Keď mi niekto pošle mail,ja ho nedostanem a jemu napíše "váš mail bol úspešne odoslaný".Prehliadač mám internet Explorer.Čím to môže byť?

A ešte,všetkým poraďákom bez rozdielu pohlavia,váhy a veku prajem príjemné Veľkonočné sviatky bez úrazov a bezváhových stavov!
dalid
04.04.10,12:25
Neviem presne ako je nastaveny orangemail, ale nemas nahodou plnu schranku?? Dalsie moznost je, ze emali posielajuceho moze nejaky filter vyhodnotit ako spam a tam ti ho ulozi.. Ale ozaj iba hadam, nepouzivam orangemail.. :( A co som poznal ludi, tak kazdy ho prestal casom pouzivat, kvoli roznym problemom.
pizzanoel
04.04.10,12:27
Ja by som odporučila zalozit si novy email na portali www.szm.sk je super da sa tam prevadzkovat web stranka zdarma obsahuje aj chat...;)
alla66
04.04.10,14:19
Dobrý deň,chcel by som poprosiť o radu.Mám mailovú schránku orangemail.sk.Keď mi niekto pošle mail,ja ho nedostanem a jemu napíše "váš mail bol úspešne odoslaný".Prehliadač mám internet Explorer.Čím to môže byť?

A ešte,všetkým poraďákom bez rozdielu pohlavia,váhy a veku prajem príjemné Veľkonočné sviatky bez úrazov a bezváhových stavov!

orangemail má maximálnu veľkosť 10 MB..ak tam máš už staršie maily a na nové, ktoré obsahujú aj prílohu už nemáš miesto.( príloha môže byť aj 6 MB)

Orangemail je dobrý iba na notifikáciu, založ si nový účet napr. na Gmail ( max.veľkosť prílohy 25 MB )https://www.google.com/accounts/NewAccount?service=mail&continue=http%3A%2F%2Fmail.google.com%2Fmail%2Fe-11-11a158cb057a5478d69b72acc99af2fc-b7e5a17cd27c3dcdc8c3461627f0aad58b6242fe&type=2http://nd03.blog.cz/144/156/da47674603_62364095_o2.png
Valcake
04.04.10,17:22
Ahoj, mám účet na Gmail, som spokojná, ale chcela by som aj s iným prihl.menom, trebárs na inom portáli. Ak dobre viem, na Gmail sa neoplatí, lebo to spojí...či ako..poradíte kde je ešte fakt dobré a zadarmo, alebo to ..szm.sk ? Dík
alla66
04.04.10,17:24
Ahoj, mám účet na Gmail, som spokojná, ale chcela by som aj s iným prihl.menom, trebárs na inom portáli. Ak dobre viem, na Gmail sa neoplatí, lebo to spojí...či ako..poradíte kde je ešte fakt dobré a zadarmo, alebo to ..szm.sk ? Dík
ako spojí? mám viac učtov na gmail a nemám problém;)
môžeš si vybrať ....zoznam.sk, centrum.sk
na szm.sk mám problém, ide odoslať mail, ale neprijíma...neviem, kde je zrada:(
kergulaan
04.04.10,17:45
Ahoj, mám účet na Gmail, som spokojná, ale chcela by som aj s iným prihl.menom, trebárs na inom portáli. Ak dobre viem, na Gmail sa neoplatí, lebo to spojí...či ako..poradíte kde je ešte fakt dobré a zadarmo, alebo to ..szm.sk ? Dík
No neviem co chapes pod pojmom "spoji" - na Gmaily mam 2 konta + 1 manzelka +1 syn a nic sa nespaja. Na kazde konto rovnaky limit a rozne pristupove hesla atd. Takze bez obav si to konto vytvor.
Este by som chcel upozornit ze je lepsie specifikovat co si chces zalozit ci iba Gmail alebo Google ucet. kde budes mat Gmail, Picassa, Youtube atd pod jednym prihlasovacim profilom.
Luboš275
04.04.10,17:51
Ak môžem môj názor.Myslím že čo sa kapacity týka gmail je dobrá voľba hlavne kvôli prílohám (odosiela 20 mb a szm.sk len okolo 12 mb).Prehliadač radšej Chrome alebo najnovšu Operu.
Valcake
04.04.10,18:33
Výborne, tak to bude Gmail, ja som to niekde čítala, že čosi pospája..pardon..
ešte k gmail, aký je rozdiel, prosím,kergulaan v gmail a google účet.Tak jednoducho ak sa to dá...
salvosko
04.04.10,18:39
Ked mail zadarmo tak gmail.com, ostatne su len slaby odvar, ani sa neoplati ich spominat.
Google ucet je google ucet a da sa nim pristupovat aj k mailovej schranke na gmail a dokonca je to spojene aj s youtube a dalsimi vecami. Jeden login a heslo a viacej sluzieb, aj maps a podobne.
zdenka131
04.04.10,18:40
Valcake
04.04.10,19:29
Vďaka každému a prajem príjemný večer.:)
kozlíček
05.04.10,07:28
orangemail má maximálnu veľkosť 10 MB..ak tam máš už staršie maily a na nové, ktoré obsahujú aj prílohu už nemáš miesto.( príloha môže byť aj 6 MB)

Orangemail je dobrý iba na notifikáciu, založ si nový účet napr. na Gmail ( max.veľkosť prílohy 25 MB )https://www.google.com/accounts/NewAccount?service=mail&continue=http%3A%2F%2Fmail.google.com%2Fmail%2Fe-11-11a158cb057a5478d69b72acc99af2fc-b7e5a17cd27c3dcdc8c3461627f0aad58b6242fe&type=2http://nd03.blog.cz/144/156/da47674603_62364095_o2.png
Ďakujem za odpoveď a tá príloha je bez komentára-super!
alla66
05.04.10,09:51
Ďakujem za odpoveď a tá príloha je bez komentára-super!
Už si zistil kde je zrada? .....Plná schránka?:)
sfinks
05.04.10,17:05
Na orangemaily sa necudujem ze to nepride... podporuje len male subory, teda dost obmedzena velkost schranky ... takze mas plnu schranku, alebo ti posiela tak velky subor ze to tvoja schranka nespracuje a nepride tito .. lebo sa to nema kde ulozit :)
ubka
05.04.10,21:56
alla66, to je aj moj problem s tym spajanim, potom pomaly neviem co je moja posta a co manzelova a naviac mi to kopiruje krizom krazom aj tri krat. Mam gmail. Schranku mám úplne vycistenu. Robi mi to asi 10 dni.
Myslis, ze sa to da prestavat, aby kazda mail adresa zostala samostatna a nezlucovali sa? Vďaka
sfinks
05.04.10,22:41
alla66, to je aj moj problem s tym spajanim, potom pomaly neviem co je moja posta a co manzelova a naviac mi to kopiruje krizom krazom aj tri krat. Mam gmail. Schranku mám úplne vycistenu. Robi mi to asi 10 dni.
Myslis, ze sa to da prestavat, aby kazda mail adresa zostala samostatna a nezlucovali sa? Vďaka

Ano dasa ... v nataveniach gmaily, asi mas blbo nastavene poriadne si postuduj co tam mas a vymaz prebytocne mailove adresy ktore nehces aby sa zlucovali ..
alla66
06.04.10,04:09
alla66, to je aj moj problem s tym spajanim, potom pomaly neviem co je moja posta a co manzelova a naviac mi to kopiruje krizom krazom aj tri krat. Mam gmail. Schranku mám úplne vycistenu. Robi mi to asi 10 dni.
Myslis, ze sa to da prestavat, aby kazda mail adresa zostala samostatna a nezlucovali sa? Vďaka

ahoj, neklikla si omylom v nastaveniach preposielanie pošty? Výhodou gmailu je filtrovanie pošty, každého adresáta mám zobrazeného inou farbou... skontroluj nastavenia v tvojom aj manželovom účte a pod akou adresou odosielaš poštu:)

to sfinks: prepáč, omylom som klikla na zábavné:)
ubka
07.04.10,17:05
Dakujem, prekontrolujem, ale ja som s tymi nastaveniami nic nerobila a to sa zlucilo samo..nechapem to?
Zial adresy nemozem vymazat, kazda ma svoje poslanie :-)
..to je v pohode, zabavne! mam rada zabavu.-)) Oki
ubka
07.04.10,17:08
Ďakujem, skontrolujem, ale ja som s tym nic nerobilo, zlucilo sa to pri jednom otvoreni a nechapem?.
Samozrejme, chybne klikanie je v poriadku...-)) robi sa aj na inych postoch :-))

Mozem ta poprosit, vies mi vysvetlit, ako si oznacim inou farbou kazdu adresu?
zdenka131
07.04.10,17:09
Dakujem, prekontrolujem, ale ja som s tymi nastaveniami nic nerobila a to sa zlucilo samo..nechapem to?
Zial adresy nemozem vymazat, kazda ma svoje poslanie :-)
..to je v pohode, zabavne! mam rada zabavu.-)) Oki

Ahoj Ľubka,

pošlem Ti PrintScreen, aby si vedela, kde si to máš skontrolovať.
alla66
07.04.10,20:30
Ďakujem, skontrolujem, ale ja som s tym nic nerobilo, zlucilo sa to pri jednom otvoreni a nechapem?.
Samozrejme, chybne klikanie je v poriadku...-)) robi sa aj na inych postoch :-))

Mozem ta poprosit, vies mi vysvetlit, ako si oznacim inou farbou kazdu adresu?

ťukneš >Vytvoriť filter....
Teraz zvolíš, čo by si chcela urobiť so správami, ktoré spĺňajú Tebou nastavené kritériá. Ak chceš farebné......Použiť označenie > zvolíš označenie > doplníš si novú menovku > Vytvoriť filter >klikni na Použiť filter aj na 0 konverzácií nižšie./ ... ak máš už v schránke z uvedenej adresy mail/ .....vľavo uvidíš menovku so štvorčekom, na ktorý klikneš a môžeš si vybrať farbu....čo email, to nová menovka a nová farba:)
ubka
07.04.10,21:04
Ďakujem, pojdem skusat..:-))