vasulka
04.04.10,19:37
Má niekto skúsenosť s liečivými kameňmi? Ja som dostala ruženín a do 24hod. sa mi na tele urobili červené svrbiace fľaky. Je možné, že to je nejaká reakcia? Nosím ho na krku.
terezamaria
04.04.10,17:54
terezamaria
04.04.10,18:31
mimotemyNo moc to nie je zábavné, keď je niekto alergický na kovy. Mám známu, ktorá je alergická práve na titán a je to veľmi nepríjemné.
jozka56
04.04.10,18:43
Vasulka, ešte som v G nepozerala, čo je to za kameň. Určite si dobre preštuduj na čo je určený. Hoci Ti mohol byť podarovaný v dobrej vôli, môže Ti spôsobiť problémy.
jozka56
04.04.10,18:58
http://www.feng-suej.sk/obchod/ruzenin-donut toto sa mi páči, ale ide o zložku toho kameňu, čo Ti spôsobuje fľaky. Len hľadať:)
58vlasta
04.04.10,20:08
Niekde som čítala, že kamene treba pred používaním najprv nejako poumývať a nabiť. Keď to nájdem, napíšem tu...A tiež kamene sú určené pre isté znamenia podľa horoskopu. http://liecivekamene.wordpress.com/:)
Meggi 1
04.04.10,22:56
Ja mám rôzne kamene, aj vo forme prívesku aj v miske na ozdobu, je medzi nimi aj ruženín. Nestretla som sa s tým, že by niekto, kto má kamienky, spomínal alergickú reakciu na niektoré kovy, čo obsahujú. Ani ja osobne som alergiu na ne nikdy nemala.
Nie je to zhoda okolností a času, že by tie svrbiace fľaky boli z nejakého jedla a vyzerá to ako keby boli od ruženína? Nezjedla si nejakú alergizujúcu potravinu?
Alebo by to mohla byť aj reakcia na nejaké kovy z retiazky, na ktorej je ruženín. Na akej retiazke ho máš?
vasulka
05.04.10,07:15
Ja mám rôzne kamene, aj vo forme prívesku aj v miske na ozdobu, je medzi nimi aj ruženín. Nestretla som sa s tým, že by niekto, kto má kamienky, spomínal alergickú reakciu na niektoré kovy, čo obsahujú. Ani ja osobne som alergiu na ne nikdy nemala.
Nie je to zhoda okolností a času, že by tie svrbiace fľaky boli z nejakého jedla a vyzerá to ako keby boli od ruženína? Nezjedla si nejakú alergizujúcu potravinu?
Alebo by to mohla byť aj reakcia na nejaké kovy z retiazky, na ktorej je ruženín. Na akej retiazke ho máš?
Meggi, kameň je správne nabitý, nosím ho na zlatej retiazke, z ktorej som alergiu nikdy namala a s potravy to určite tiež nie je. Že by ta kombinácia zlato+ruženín?
Meggi 1
05.04.10,09:32
Meggi, kameň je správne nabitý, nosím ho na zlatej retiazke, z ktorej som alergiu nikdy namala a s potravy to určite tiež nie je. Že by ta kombinácia zlato+ruženín?
Kombinácia ruženínu a zlata by nemala byť problém. Prikladám Ti informáciu, kde sa o tom píše:

Ruženín
Má ukľudňujúci účinok na srdce a lieči srdečné ochorenia psychosomatického pôvodu. Doporučuje sa nosiť na retiazke v blízkosti srdečnej krajiny. Pôsobí liečivo v oblasti nosa a čela, ako aj na hrubé črevo. Má sa prikladať tiež na podliatiny a jazvy aby sa skôr zahojili. Spolu so zlatom sa ruženín používa pri liečbe roztrúsenej sklerózy. Doporučuje sa proti migréne. Veľký ruženín vedľa počítača má chrániť pred škodlivými účinkami žiarenia.
Posilňuje schopnosť vcítenia sa, prehlbuje medziľudské vzťahy, alebo umožňuje nadviazanie nových vzťahov, taktiež pomáha pri milostnom trápení a otvára srdce všetkému krásnemu. Znamenia zverokruhu: Býk,Váhy
Zdroj: viviensperk.eu
vasulka
06.04.10,09:40
ďakujem vám všem za odpovede. Ruženín som dala dolu z krku a je po fľakoch.