vierocka1
05.04.10,11:34
Dobrý deň poraĎáci, som začinajúca živnostníčka, účtovníčka a chcem sa zviditeľniť na internete. Ako? PoraĎte. VĎaka.
Jozef Mihál
05.04.10,23:34
Napríklad pohotovými a kvalitnými odpoveďami na otázky tu na porada.sk.
marjankaj
06.04.10,05:18
Dobrý deň poraĎáci, som začinajúca živnostníčka, účtovníčka a chcem sa zviditeľniť na internete. Ako? PoraĎte. VĎaka.

Prilož fotku.:D
Zita5
06.04.10,05:29
Prilož fotku.:D

Nebudem klikať ,ale vyslovím " nevhodné ":D:)
marjankaj
06.04.10,05:58
Nebudem klikať ,ale vyslovím " nevhodné ":D:)

Asi za tým vidíš niečo, čo tam nie je. Mne sa otázka zdala nejasná, možno ako začínajúca účtovníčka hľadá klientelu. A Jozefova odpoveď je síce kvalitná, ale tiež neviem, či jej pomôže.
Zita5
06.04.10,06:02
Asi za tým vidíš niečo, čo tam nie je. Mne sa otázka zdala nejasná, možno ako začínajúca účtovníčka hľadá klientelu. A Jozefova odpoveď je síce kvalitná, ale tiež neviem, či jej pomôže.

Pozri si smajlíkov , myslím že hovoria za všetko , ja som za tým nič zlé nehľadala . Proste chcela som to trošku odľahčiť .:)
vierocka1
06.04.10,17:50
Presne tak, potrebujem si hľadať klientelu. A môžem aj čakať a dúfať, ale dokedy?
marjankaj
06.04.10,18:02
Presne tak, potrebujem si hľadať klientelu. A môžem aj čakať a dúfať, ale dokedy?

Asi by si mala hľadať vo svojom okolí. Z Bratislavy ti asi nebudú nosiť doklady. Zo začiatku to budeš mať ťažké. Podnikatelia väčšinou už majú svojich účtovníkov, a nie každý ich chce meniť v priebehu roka. A teraz podnikatelia skôr ukončujú ako rozbiehajú podnikanie. Skúšaj miestne inzeráty, alebo cez známych. Ty musíš ponúkať, inak o tebe nebudú vedieť.

Alebo tu na Porade hore v modrej lište klikni na INZERCIA
potom na
hlavná strana inzercie

A vlož si svoj inzerát.

A text inzerátu si prečítaj a nech ti to niekto odobrí. Daj si na tom záležať. Nech to znie seriózne. Aby to nedopadlo ako tu tvoj úvodný príspevok. Ten tiež každý nemusel pochopiť.
vierocka1
09.04.10,09:32
Ďakujem za radu, určite tie inzeráty skúsim.