Lulaaa
14.10.05,08:33
A hojte poraďaci. Včera som sa zamyslela, ako zbohatnúť a pritom nekradnúť? Veď to poznáte určite aj vy, že mladý človek nemá v dnešnej dobe žiadnu šancu, aby si kúpil vlastný byt. V banke 2mil. úver vám neposkytnú , lebo mate nízky plat. Tie úvery poskytujú len ľuďom, ktorí zarábajú veľké peniaze, a na nás chudobnejších nejako zabúdajú. Ak máte nejaký recept na zbohatnutie tak s tým von a podeľte sa s nami.
Johanka
14.10.05,07:00
Normálne, ako všetci slovenskí rýchloukvasení milionári . poctivou prácou :cool: .
Tweety
14.10.05,08:14
Normálne, ako všetci slovenskí rýchloukvasení milionári . poctivou prácou :cool: .Stále sa hovorilo, že poctivou prácou ešte nikto nezbohatol. Možno, že sa to dá, len stále neviem ako na to. Pracujem, pracujem a stále nič. :p :rolleyes:
ilona
14.10.05,09:38
Bolo by založiť nejakú stranu,alebo nejakým iným spôsobom sa dostať do parlamentu.Stačí tam pobudnúť krátku dobu,kašlať na ľudí a už máte miestečko v iných kruhoch navždy,podotýkam,že musíte byť " bez chrbtovej kosti"....za krátku dobu ste milionár
Tweety
14.10.05,09:42
Bolo by založiť nejakú stranu,alebo nejakým iným spôsobom sa dostať do parlamentu.Stačí tam pobudnúť krátku dobu,kašlať na ľudí a už máte miestečko v iných kruhoch navždy,podotýkam,že musíte byť " bez chrbtovej kosti"....za krátku dobu ste milionár
V tomto momente na mňa sadla myšlienka názvu strany. Strana poradcov. :p A je nás:p :confused: na založenie dosť. Hurá, hurá, ide sa do parlamentu ...:p ;)
vladan
14.10.05,09:52
V tomto momente na mňa sadla myšlienka názvu strany. Strana poradcov. :p A je nás:p :confused: na založenie dosť. Hurá, hurá, ide sa do parlamentu ...:p ;)
maji, parlament má len 150 kresiel, a nás je vyše 11000, tak ktorí budú tí "vyvolení"? :D
Tweety
14.10.05,10:01
maji, parlament má len 150 kresiel, a nás je vyše 11000, tak ktorí budú tí "vyvolení"? :DNeboj, urobíme kasting, alebo reality šou!:p :p :cool: :rolleyes:
Martina80
14.10.05,11:48
Tak podľa mňa politici majú byť poriadne ukecaní a kandidátov je len na šuťáku viac ako dosť :)
luebchenko
14.10.05,11:55
maji, parlament má len 150 kresiel, a nás je vyše 11000, tak ktorí budú tí "vyvolení"? :D
Vladi a ty si dze bula, ked sme na husacine stranu zakladali, kreslá rozdeľovali.... :D:D:D
Luba2
14.10.05,12:02
Ona došla neskoro. To už bolo všetko rozdelené.http://www.porada.sk/images/icons/icon10.gif
andrej_rv
14.10.05,14:08
Stále sa hovorilo, že poctivou prácou ešte nikto nezbohatol. Možno, že sa to dá, len stále neviem ako na to. Pracujem, pracujem a stále nič. :p :rolleyes:Práca je len posledný zúfalý pokus ako získať nejaké prostriedky na prežitie :D :D :D
Tweety
14.10.05,14:09
Vladi a ty si dze bula, ked sme na husacine stranu zakladali, kreslá rozdeľovali.... :D:D:D
Takže ste ma predbehli s tou stranou a založili ste ju na tej husacine? :p :rolleyes:
Tweety
14.10.05,14:11
Práca je len posledný zúfalý pokus ako získať nejaké prostriedky na prežitie :D :D :D
Žeby som bola takým zúfalcom!? :rolleyes: :cool: :(
babenko1
14.10.05,14:11
hej založili.. a skoro každý mal nejaké teplé miestočko :D
a klikla som omylom na súhlas, namiesto rýchla odpoved ach jaj..
Tweety
14.10.05,14:22
hej založili.. a skoro každý mal nejaké teplé miestočko :D
a klikla som omylom na súhlas, namiesto rýchla odpoved ach jaj..

Strany sú hlavne o tom. A aký ste jej dali názov? Taký aký som napísala v príspevku vyššie, ktoré rezorty ste si podelili? :cool: :rolleyes:
babenko1
14.10.05,14:26
mňa sa veru nepýtaj, ako sa to volá, kto bol akým ministrom :D viem jedine to, že endrju bol minister alkoholu :D - k tejto téme by viac povedala luebchenko.. tá to tam mala pod palcom :)
Tweety
14.10.05,14:47
mňa sa veru nepýtaj, ako sa to volá, kto bol akým ministrom :D viem jedine to, že endrju bol minister alkoholu :D - k tejto téme by viac povedala luebchenko.. tá to tam mala pod palcom :)
Vy ste tam založili nielen stranu ,ale rovno aj nové ministerstvá?
:cool: :rolleyes:
babenko1
14.10.05,14:55
jasné... ved píšem, že sa to tam aj rozdelilo :D
endrju
16.10.05,10:58
O tom ministerstve alkoholu som ešte nepočul. Nemalo to byť ministerstvo pre nalievanie všetkých dobrých nápojov? :cool:
Okrem toho viem, že jednej veľmi známej osobnosti Porady bolo pridelené ministerstvo čokolády. :)
DanielaSL
16.10.05,11:17
Nie je náhodou voľné miesto na tom ministerstve čokolády?
lenkak
16.10.05,18:51
Koľko vzniklo nových ministerstiev?
kukučka
16.10.05,19:34
Za miesto upratovačky na tom čokoládovom ministerstve dám aj úplatok!
pyton
17.10.05,08:05
Možno sa ti bude hodiť:

Na čem doopravdy vydělat v roce 2005?
http://www.finexpert.cz/mod_Forum/PlainArticle/Default.asp?PG=1&ARI=2431&Click=no
ALDA
17.10.05,08:31
A hojte poraďaci. Včera som sa zamyslela, ako zbohatnúť a pritom nekradnúť? Veď to poznáte určite aj vy, že mladý človek nemá v dnešnej dobe žiadnu šancu, aby si kúpil vlastný byt. V banke 2mil. úver vám neposkytnú , lebo mate nízky plat. Tie úvery poskytujú len ľuďom, ktorí zarábajú veľké peniaze, a na nás chudobnejších nejako zabúdajú. Ak máte nejaký recept na zbohatnutie tak s tým von a podeľte sa s nami.
Mňa zasa napadlo, prečo chceš zbohatnúť?:cool: Myslím si, že je dôležité sa zamyslieť nad tým..ako robiť a prežiť. Nemusím zbohatnúť..ale slušne žiť!!:)
Keby naša účtovnícka práca bola adekvátne honorovaná, určite by sme sa nesťažovali.

Už tu boli firmy, ktoré tvrdili, že v š e t c i, ktorí tam vložia svoje úspory zbohatnú a opak sa stal pravdou..ešte aj o tie úspory prišli!!

Hela
luebchenko
17.10.05,13:50
Ked ja si tiež už presne nepamätám, kto aký flek uchytil - ale vzácne sme sa zhodli na premiérovi :D Richard bol bez konkurencie. A viem že Ruženka si uzurpovala ministerstvo kultúry :) kedže má bohatú prax - a hned ako prvý bod vládneho programu navrhla lyžovačku kdesi vo Francúzsku :D. Jozef síce nie je gynekolog - ale Zajacovej stoličke sa nebránil.... no a my ostatní sme sa po vzore parlamentu nedohodli už na ničom - čiže optimálny začiatok. A názov strany je jasný. Predsa PORADA Partia Optimistov Radiacich (pri) Akýchkoľvek Daňových Absurditách :D:D:D
tonkat
17.10.05,14:04
Ked ja si tiež už presne nepamätám, kto aký flek uchytil - ale vzácne sme sa zhodli na premiérovi :D Richard bol bez konkurencie. A viem že Ruženka si uzurpovala ministerstvo kultúry :) kedže má bohatú prax - a hned ako prvý bod vládneho programu navrhla lyžovačku kdesi vo Francúzsku :D. Jozef síce nie je gynekolog - ale Zajacovej stoličke sa nebránil.... no a my ostatní sme sa po vzore parlamentu nedohodli už na ničom - čiže optimálny začiatok. A názov strany je jasný. Predsa PORADA Partia Optimistov Radiacich (pri) Akýchkoľvek Daňových Absurditách :D:D:D
To je krásne!!!!
bepo
17.10.05,15:09
To je krásne!!!!Luba- Zajac je urológ a nie gynekológ,to už také krásne nie je :D
luebchenko
18.10.05,06:48
Luba- Zajac je urológ a nie gynekológ,to už také krásne nie je :D
:D orgán jak orgán, šak nebudeme detailisti v novej vláde:D takže predsalen má ten Jozef nejaké tie základné predpoklady :D a k tej kráse - citujem vtip z posledných "volovín": Vyjde gynekolog po šichte na ulicu a s úľavou si vydýchne "Konečne tváre" :D
endrju
18.10.05,08:15
Luba- Zajac je urológ a nie gynekológ,to už také krásne nie je :D
Bepo, Luba ani slovkom nepovedala, že Zajac je gynekológ. Možno len chcela niečo naznačiť o kvalite práce...
Luba skonštatovala, že Jozef nie je gynekológ = má predpoklady na kvalitnejší výkon ministerskej funkcie. :) :D ;) :cool:
Manual
18.10.05,13:20
A hojte poraďaci. Včera som sa zamyslela, ako zbohatnúť a pritom nekradnúť? Veď to poznáte určite aj vy, že mladý človek nemá v dnešnej dobe žiadnu šancu, aby si kúpil vlastný byt. V banke 2mil. úver vám neposkytnú , lebo mate nízky plat. Tie úvery poskytujú len ľuďom, ktorí zarábajú veľké peniaze, a na nás chudobnejších nejako zabúdajú. Ak máte nejaký recept na zbohatnutie tak s tým von a podeľte sa s nami. Asi najčistejšie riešenie je bohato sa oženiť alebo vydať. U ostatných spôsobov je vždy niečo za "nechtami.":D
Pekný deň želám...
luebchenko
18.10.05,14:02
Asi najčistejšie riešenie je bohato sa oženiť alebo vydať. U ostatných spôsobov je vždy niečo za "nechtami.":D
Pekný deň želám...
... to myslíš že: "bud sa v správnej posteli narodíš, alebo si do správnej ľahneš"? :D
Platí asi obojpohlavne :D Inak pozor na nechty :D
Manual
18.10.05,14:24
... to myslíš že: "bud sa v správnej posteli narodíš, alebo si do správnej ľahneš"? :D
Platí asi obojpohlavne :D Inak pozor na nechty :D Lubka i tak še da ako hovorí Ander...
Ale ja som to tak nemyslel ak Ty píšeš. Ja som to myslel tak normálne...:D:D
didask1
03.04.09,10:51
Ak budú za mladých pracovať starý a mladý budú musieť čakať kedy starý umre lebo dochodku sa dožije malokto tak to bude takto, volakedy pracovali len dôchodci taký ktorý vladali a chceli ale teraz musia pracovať aj taký ktorý by už boli radi na dôchodku.
tetrisss
03.04.09,16:35
Ktovie, ci sa tvojim predpisatelom podarilo za 4 roky zbohatnut:rolleyes:
buchač
03.04.09,17:17
Čestnou , statočnou , poctivou a dlhoročnou prácou .

Alexander Rezeš
stroparzvw
22.05.09,16:21
čaute ak chcete vedieť ako sa dá zarobiť popri práci pár korún a začať niečo svoje tak mi napíšte. Nemusíte ísť ani do parlamentu
Paula
22.05.09,16:33
čaute ak chcete vedieť ako sa dá zarobiť popri práci pár korún a začať niečo svoje tak mi napíšte. Nemusíte ísť ani do parlamentu



Zadaj svoju ponuku na návod "prilepšenia si" sem :) :

http://www.porada.sk/f39-inzercia.html