janulienocka1
07.04.10,18:00
neviem ako sa to presne vola, ale prosim o radu alebo odporucanie ktora znacka, typ je dobry, chcela by som minivezu na jedno cd, a velmi sa nevyznam. dakujem
Laco-monter
23.04.10,10:36
Celkovo sa dá povedať,že kvalitné mikrosystemy su v cene okolo 100 a viac eur.
Značky SONY, PHILIPS konkretne model MCM 205/12 s equalizerom a digitalizovaným zvukom.

Treba odskúšať v predajni a trochu vypeckovať , zvuk musí byť čistý nesmie praskať či dokonca pišťať v reproduktoroch.
helicka
09.05.10,10:18
ahoj..prečítala som si jednu tvoju odpoved a poradiť by som potrebovala aj ja, ohladom kúpy tv...viem kolko palcov/40/,fullHD,prip.na internet..ale váham medzi led a lcd,a tiež vybrať tú správnu značku...ako som pozerala tie ceny sú tak rozdielne až ma oblieva...a tiež jedny radia,že lcd,úplne postačuje...jedno viem ale iste,že 3D určite nie...
jojom
09.05.10,12:31
ahoj..prečítala som si jednu tvoju odpoved a poradiť by som potrebovala aj ja, ohladom kúpy tv...viem kolko palcov/40/,fullHD,prip.na internet..ale váham medzi led a lcd,a tiež vybrať tú správnu značku...ako som pozerala tie ceny sú tak rozdielne až ma oblieva...a tiež jedny radia,že lcd,úplne postačuje...jedno viem ale iste,že 3D určite nie...

Chod do najbližšieho obchodu kde predávajú TV a pozri si rozdiel. Ak by som sa muse rozhidnut tak LED ( ale treba dať pozor či je ful LED alebo len LED).