klaun
08.04.10,06:41
Má z vás niekto skúsenosti s &portálom Požiadavka?

Konkrétne so službou: Aktivácia služieb podpory predaja Vašej spoločnosti?

Oplatí sa to zaplatiť? Funguje to aj potom ako ste to zaplatili? Sú zákazníci čo sa prihlásia do vašej schránky reálny, alebo len fikcia na motivovanie na zakúpenie služby?

Vopred ďakujem za každú informáciu. :)
bv_alexandra
08.04.10,04:44
Ja mám skúsenost s podobným portálom nie ktonkrétne s požiadovkou, ale veru nie pozitívnu. Počas celého roku sa mi nepodarilo získať ani jedineho klienta cez ten portál, a to som rozposlala nespočetné množstvo ponúk.
Takže podľa mojej skúsenosti, to boli zbytočne vyhodené peniaze.;)
sfinks
08.04.10,05:10
Preco si nespravite stranku s podporou pre vyhladavanie v google
klaun
08.04.10,05:11
Preco si nespravite stranku s podporou pre vyhladavanie v google

Ako sa to robí? Som laik a začiatočník a hľadám spôsob ako zviditeľniť svoj eshop.
kaupke
08.04.10,05:12
Ja mám skúsenost s podobným portálom nie ktonkrétne s požiadovkou, ale veru nie pozitívnu. Počas celého roku sa mi nepodarilo získať ani jedineho klienta cez ten portál, a to som rozposlala nespočetné množstvo ponúk.
Takže podľa mojej skúsenosti, to boli zbytočne vyhodené peniaze.;)
My sme v práci využili 2 spoločnosti z toho jedna pre kontaktovanie zákazníka v celej EU , ale bolo to na nič , poplatky za služby vysoké.
Požiadavku som doporučila mojej sestre , predplatila si služby zatiaľ iba na 6 mesiacov - na skúšku , je to taký " základný balíček " , firma je zviditeľnená , môže pridávať ponuky , požiadavky a potencionálny zákazník má o firme prehľad čo robí, vstup na ich web a pod. Keď by chcela viac , musela by si doplatiť ďaľšie služby . Ale z praktického hľadiska , je to oveľa lepšie ako služby spoločností , ktoré sme my využívali v práci , dokonca už má aj dáke rozbehnuté zmluvy .
Ale myslím , že je to individuálne, 100 ľudí , 100 chutí , možno Tebe požiadavka absolútne nebude vyhovovať , ale ja sa držím jedného : vyskúšam a uvidím , samozrejme aj cena rozhoduje .
sfinks
08.04.10,05:19
Ako sa to robí? Som laik a začiatočník a hľadám spôsob ako zviditeľniť svoj eshop.

Skus si na webe popozerat viac info o : SEO optimalizacia ... :)
klaun
09.04.10,04:59
nenájde sa tu nik, kto by mal skúsenosti priamo s požiadavkou? :)
Aankaa
09.04.10,08:45
Ja mám dobré skúsenosti s portálom 123dopyt.sk
klaun
09.04.10,08:54
Ja mám dobré skúsenosti s portálom 123dopyt.sk

Môžeš mi napísať v čom je tá dobrá skúsenosť. Proste niečo bližšie.
Aankaa
09.04.10,10:55
1. prípad - keď sme hľadali vhodného dodávateľa určitého stavebného materiálu:
Zadali sme požiadavku, termín platnosti a zhruba do 2 dní sme mali na e-maily zopár vhodných ponúk, skutočne boli tie naj.
2. prípad - zadávala som ponuku - do hodinky ma kontaktovali, či som ju správne zadala - keďže som sa neregistrovala a neplatila :) Bolo to ok.
3. prípad - zadávala som ponuku - zaplatila som 3 mesačný poplatok - do troch dní som mala dve ponuky, za päť dní som naviazala určitú spoluprácu.

... možno šťastie, náhoda...každopádne som bola spokojná aj s komunikáciou pracovníkov dopytu. Neboli to vyhodené peniaze :)
klaun
09.04.10,11:16
1. prípad - keď sme hľadali vhodného dodávateľa určitého stavebného materiálu:
Zadali sme požiadavku, termín platnosti a zhruba do 2 dní sme mali na e-maily zopár vhodných ponúk, skutočne boli tie naj.
2. prípad - zadávala som ponuku - do hodinky ma kontaktovali, či som ju správne zadala - keďže som sa neregistrovala a neplatila :) Bolo to ok.
3. prípad - zadávala som ponuku - zaplatila som 3 mesačný poplatok - do troch dní som mala dve ponuky, za päť dní som naviazala určitú spoluprácu.

... možno šťastie, náhoda...každopádne som bola spokojná aj s komunikáciou pracovníkov dopytu. Neboli to vyhodené peniaze :)

Ďakujem za podrobnú analýzu. :) a aj ocením :)
klaun
09.04.10,12:00
Má niekto skúsenosti s portálom POŽIADAVKA.

Chodia mi tam do schránky maily a kontakt toho, kto mi píše sa zobrazí až po zaplatení služby na 6 mes. Potrebujem vedieť, či je to seriózny portál a ponúka seriózne služby, nech nekupujem mačku vo vreci.
Ďakujem :)
PPT
29.12.21,22:31
Zdravím - mám skúsenosť a neodporúčam. Chodili dopyty - kým som nezaplatila potom nič... možno len moja smola ale je to dobré len ak ty niečo hľadáš zadáš požiadavku a ostatní dodávatelia ti volajú táto služba je zadarmo.
buchač
01.01.22,09:01
PPT (30.12.21 00:31) Zdravím - mám skúsenosť a neodporúčam. Chodili dopyty - kým som nezaplatila potom nič... možno len moja smola ale je to dobré len ak ty niečo hľadáš zadáš požiadavku a ostatní dodávatelia ti volajú táto služba je zadarmo.
=======================
NIE SOM podnikateľ...ALE dovolím si dať názor.

Tieto portály sú len pre podnikateľov, ktorí sú leniví a hlúpi a nevedia si patričné info nájsť sami.
Veľké (väčšie) firmy majú na takéto práce svojich zamestnancov alebo majú dostatok peňazí na vyhadzovanie a kúpia mačku vo vrecku.
PPT
01.01.22,13:04
???