foxnado
08.04.10,17:31
Cafte poradaci.
Obraciam sa na vas s nasledovnym. Iz istu dobu pracujem na jednom podnikatelskom napade v oblasti cestovneho ruchu. Biznis plan mam. Zial mam problem na dany projekt zohnat prostriedky. Banky sa so mnou nebavia, lebo som zivnostnik a navyse mam aj hypoteku. Skusal som granty, ale i napriek vyhlaseniam vlady ako pumpuje penieze do CR, ziadne na rok 2010 nie su. Otazne je, ci v 2011 budu?! Skusal som aj Fond fondov - tam ale pozastavili vyplacanie, asi im dosli prachy. Skusal som aj biznis angels v zahranici, ale zatial neuspesne. Na moj projekt potrebujem 75 000 Eur. V ramci statov V4 nieco podobne nie je a verim tomu, ze nasmu cestovnemu ruchu by iba pomohol. Da sa rozsirit samozrejme aj na okolite trhy. Nieco podobne uz existuje vo Velkej Britanii ci Australii a danej veci sa tam velmi dari. Navratnost vlozenych penazi je do 5 rokov (cestovny ruch je beh na dlhe trate). Priprava projektu je zdlhava a aby sa naplno mohol spustit na jar buduceho roka, treba zacat s pripravou uz toto leto. Cely biznis je seriozny, mam bohate skusenosti v oblasti cestovneho ruchu, marketingu a obchodu. Ak ma niekto zaujem ist do toho, alebo pozna nejaku cestu kde zohnat financne prostriedky, staci napisat.
Vopred dakujem!!!