Žabinka
09.04.10,11:21
Práve som si všimla zaujímavú vec. Dnes som si robila aktualizáciu MRP WIN PU, a po náhodnom pozretí skráteného výpisu hlavnej knihy som zistila, že mám pomenené názvy účtov.
Napr.:
211-rezervný fond
343-úhrada DPH
501-nákup PHM
551-odpisy Volvo V70
568-zákonné poistenie Volvo V70, atď.
V podstate mi to nevadí, v podrobnom výpise je to v poriadku, ale trochu ma to zaskočilo. Vyzerá to tak, ako by názvy bralo zo zaúčtovaných prípadov. :eek: Dá sa to niekde opraviť? Stretli ste sa s tým niekto?
Žabinka
09.04.10,09:40
Práve som si všimla zaujímavú vec. Dnes som si robila aktualizáciu MRP WIN PU, a po náhodnom pozretí skráteného výpisu hlavnej knihy som zistila, že mám pomenené názvy účtov.
Napr.:
211-rezervný fond
343-úhrada DPH
501-nákup PHM
551-odpisy Volvo V70
568-zákonné poistenie Volvo V70, atď.
V podstate mi to nevadí, v podrobnom výpise je to v poriadku, ale trochu ma to zaskočilo. Vyzerá to tak, ako by názvy bralo zo zaúčtovaných prípadov. :eek: Dá sa to niekde opraviť? Stretli ste sa s tým niekto?
Pozornejšie som si to pozrela, a mám problém aj v podrobnom výpise. Všetky zápisy sú zoradené chaoticky, nie podľa dátumu, mala som z min.r. náklady bud.obd., k 1.1. som ich preúčtovala na príslušné účty, 381 mi vykazoval 0, ale teraz je tam tá suma znovu. Celé je to dáke pokakané.:confused:
Žabinka
12.04.10,06:54
Po reštarte počítača sa sumy aj dátumy v hlavnej knihe v podrobnom výpise usporiadali, ale v skrátenej verzii ostalo všetko po starom.:confused:
lenkak
12.04.10,06:55
skús dať opraviť indexy.
Dav
12.04.10,07:10
Po reštarte počítača sa sumy aj dátumy v hlavnej knihe v podrobnom výpise usporiadali, ale v skrátenej verzii ostalo všetko po starom.:confused:
Skús si pozrieť, či máš k analytike aj syntetický účet.
lenkak
12.04.10,07:12
Mohla byť aj zle nainštalovaná nová verzia, keďže sa to stalo práve po jej spustení. Poprípade treba ešte raz preinštalovať verziu.
Žabinka
12.04.10,07:23
Ďakujem Vám za rady. Asi naozaj bude zlá inštalácia novej verzie, lebo po oprave indexov to ostalo rovnako.