Danulka40
09.04.10,11:30
Potrebujem radu. Pracujem v jednom obchodnom dome., Robim ako pokladnicka. Pracu sa snazim robit svedomite, aj ked zavse urobim nejaky kiks. Mam veducu zhruba o 20 rokov mladsiu , ale respektujem ju, ma dobre organizacne schopnosti. Dala som sa preradit na inu funkciu. Skusila som tam jeden mesiac. Z urcitycg dovodv to nevyslo, nebolo vela casu na zaucanie a je to narocna praca. Tak som odstupila a vratila som sa spat. A to ma trapi., ze veduca sa so mnou neporozpravala o tomto, kde bola chyba, iba prijala moju ponuku. Snazim sa s nou vychadzat dobre, je mila, aj ked naladova. Sme aj na faceboku, kolkokrat som jej pisala, co ma trapi, co ma boli a ze potrebujem radu. ale zial, ona nema cas, nenajde si cas ani na odpisovanie sprav. Neviem co si mam o tom mysliet, ked som sa jej na to pytala, povedala, ze nevie, co mi ma odpisat. Tykame si ., a boli sme spolu aj na posedeni, z roboty. Ja jej velmi doverujem a vzdy ma trapi, ked mi nieco vytkne. Ale robim aj pracu navyse, ked ma o nu poprosi, poziada. Neviem jej povedat nie. a to som robila aj tu pracu vo volnom case, Dakujem povedala,. Ale ja potrebujem istotu, ze je so mnou spokojna a neviem na com som. Ked na mna zvysi pravom hlas, vzdy ma to boli. a povzbudi do lepsej praci. som niekedy tak zdeprimovana., bojim sa jej, do roboty chodim so strachom, co ked zas nieco ule urobim. Jednoducho , nechcem, aby si nasla dovod, ,aby ma kritizovla . ale neviem , v com sa mam este zlepsit. Chcem diskusiu mimo prace, ale ona slubuje, a nic. Iba raz sme si spolu sadnut, ale to som vtedy este nebola naspat z tej novej poziicii. Reraz ked som naspat, chcem mat istotu, ze som ok, a ze aspon tam som OK. ako mam s nou sa porzpravat, stale ma trapi, ze na mna nema cas. Dakujem
buchač
09.04.10,10:21
Potrebujem radu. Pracujem v jednom obchodnom dome., Robim ako pokladnicka. Pracu sa snazim robit svedomite, aj ked zavse urobim nejaky kiks. Mam veducu zhruba o 20 rokov mladsiu , ale respektujem ju, ma dobre organizacne schopnosti. Dala som sa preradit na inu funkciu. Skusila som tam jeden mesiac. Z urcitycg dovodv to nevyslo, nebolo vela casu na zaucanie a je to narocna praca. Tak som odstupila a vratila som sa spat. A to ma trapi., ze veduca sa so mnou neporozpravala o tomto, kde bola chyba, iba prijala moju ponuku. Snazim sa s nou vychadzat dobre, je mila, aj ked naladova.
Ako každá ...
Sme aj na faceboku, kolkokrat som jej pisala, co ma trapi, co ma boli a ze potrebujem radu.
Chyba ....
ale zial, ona nema cas, nenajde si cas ani na odpisovanie sprav. Neviem co si mam o tom mysliet, ked som sa jej na to pytala, povedala, ze nevie, co mi ma odpisat. Tykame si
Veľkáááá chyba ...
., a boli sme spolu aj na posedeni, z roboty. Ja jej velmi doverujem a vzdy ma trapi, ked mi nieco vytkne. Ale robim aj pracu navyse, ked ma o nu poprosi, poziada. Neviem jej povedat nie. a to som robila aj tu pracu vo volnom case, Dakujem povedala,. Ale ja potrebujem istotu, ze je so mnou spokojna a neviem na com som. Ked na mna zvysi pravom hlas, vzdy ma to boli. a povzbudi do lepsej praci. som niekedy tak zdeprimovana., bojim sa jej, do roboty chodim so strachom, co ked zas nieco ule urobim. Jednoducho , nechcem, aby si nasla dovod, ,aby ma kritizovla . ale neviem , v com sa mam este zlepsit. Chcem diskusiu mimo prace, ale ona slubuje, a nic. Iba raz sme si spolu sadnut, ale to som vtedy este nebola naspat z tej novej poziicii. Reraz ked som naspat, chcem mat istotu, ze som ok, a ze aspon tam som OK. ako mam s nou sa porzpravat, stale ma trapi, ze na mna nema cas. Dakujem

K poslednému odstavcu len asi toľko , že sa zbytočne netráp , rob si len to svoje ...
Ak by nedošlo k zlepšeniu pomerov , asi by som pouvažoval o zmene zamestnania ...asi , aj keď v dnešnej dobe , hm , je to dosť risk ...
Na jej obranu asi len toľko , že nevieš , prečo sa takto správa , nevieš o problémoch , ktoré sa vyskytujú vo vedení firmy..., môže mať niečo aj doma ...je toho viac ...

Aby si bola v obraze ...manželka je vedúca , je náladová , s podriadenými si netyká , na fasabok kašle , dlabe ich na každom kroku ...a popritom je najobľúbenejšia vedúca v objekte / nemenovaný hypermarket /...
Čím to asi je ???

Čo jej zasa ja vytýkam , tak domov si / mne problémy nosí ...:mad:...a to ma srdí ...

Čo je teraz lepšie ????
petmar
11.04.10,08:31
Podľa mňa vedúca postupuje normálne. Ona sa musí správať ku všetkým podriadeným rovnako, keď treba pochváliť, keď treba vyhrešiť, preto si nemôže dovoliť s niekým sa "priatelíčkovať" viac a s iným nie. Neviem prečo by si mala mať túžby s ňou osobitne niekam chodiť sedieť alebo iné akcie, nechápem to, nikdy by som o to nestál. A ostatné baby v kolektíve by ťa za to nemali rady, podrazili, keď sa dá a tým sa okruh uzavrie.
Ingrid Ondruskova
11.04.10,09:56
Pár rokov dozadu som šéfovala asi 50-tim ľuďom, myslím, že sme boli celkom dobrý kolektív...ale kdeže by som prišla, ak by som osobnými súkromnými posedeniami mala riešiť veci...nie je na to čas a ani priestor, a to nehovorím o tom, ako by to vnímali ostatní...
úlohou vedúceho je riadiť..vrámci svojich schopností a možností...a je absolútne vylúčené, aby niekomu pri svojej práci
neukrivdil...vždy sa nájde niekto, kto si myslí, že to alebo ono...
aj vedúci je len človek...ako už bolo povedané...rob si svoju robotu najlepšie ako vieš a nerieš to, či sa na Teba usmieva
alebo nie...
Možno mimo tému: nedávno sa mi stalo, že som zatelefonovala do našej partnerskej firmy a strohým hlasom /jednoducho som nemala svoj deň/ som požiadala o fax.signál: a na druhý deň sa pani čo sedela na faxe sťažovala
mojej známej, že či sa na ňu hnevám, keď som na ňu takým tónom...tak toto nepochopím...